|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 75*32*7,7mm | Malzeme: | Abs, paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 361 N (36,84 KG) | İşaretleme Alanı: | 25*20mm |
| Ortalama Ağırlık: | 4,39 g / adet | Çap Geçişine İzin Ver: | 1-8 mm |
| Mekanizma: | Kendinden Kilitleme | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Dönüştürme kanıtlı plastik kilit mühürü,Kendini kilitleyen plastik kilit mühürü |
||
Endikatif güvenlik plastik kelepçe mühürleri, çeşitli uygulamalarda yüksek görünürlükte tanımlama ve güvenlik kontrolü için tasarlanmış özel taklit edilemez cihazlardır.Bu hafif ve kompakt mühürler, temel aletlerle veya çıplak el ile kolayca monte edilebilen ve çıkarılabilen dayanıklılık sağlayan eşsiz bir plastik yapıya sahiptirTemel işlevleri yetkisiz erişim veya taklit konusunda net görsel göstergeler sağlamaktır, bu da onları dolapları, hizmet sayaçlarını, nakliye konteynerlerini,ve diğer hassas ekipmanlar.
Mühürler, hızlı ve güvenilir güvenlik kontrollerinin gerekli olduğu ortamlarda yaygın olarak kullanılır. Örneğin, uçak arabaları, ilk yardım çantası ve su sayaçları,Bütünlüğü ve uyumluluğu korumak için maliyetli bir çözüm sunmakMontaj için özel bir araç gerektirmeyen, ancak çıkarmak için bir kesme aleti gerektirmeyen basit işleyişleri, yüksek hacimli veya zaman hassas ayarlarda çekiciliğini artırır.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 75*32*7,7 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PSP02 |
| Malzeme | ABS, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 361 N (36.84 KG) |
| İşaretleme Alanı | 25*20 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.39 g / pc |
| Çaprazlık | 1-8 mm |
| Mekanizm | Kendini kilitleyen |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
US-PSP02 Paslanmaz Çelik ABS Plastik Peçete Kilit Güvenlik Meter Peçete Kilit Paketi: 100pcs/bag, 1000pcs/karton. Karton Boyutu: 32*26*21 cm. GW: 4.80 KG. NW: 4.40 KG.
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang kentinde merkezliyiz ve Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Her zaman seri üretimden önce bir ön üretim örneği; Her zaman nakliye öncesi nihai denetim.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağı, boşluk çıkartmaları.
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat; Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Kabul edilen ödeme türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal,Western UnionKonuşulan dil: İngilizce, Çince.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284