|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 55*21*87mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 16,4 kg (1673,5 kg) | Cıvata Çapı: | 8.0mm |
| Birim ağırlığı: | 74.8g | Özellik: | Tek Kullanımlık Manuel Çalıştırma |
| Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. | Yazdır: | Lazer |
| Paket: | 10 adet/koli, 250 adet/karton | GTİP Kodu: | 8309900000 |
| Adedi: | 5000 adet | ||
| Vurgulamak: | Tek Kullanımlık Cıvata Güvenlik Mühürleri,16.4KG Cıvata Güvenlik Mühürleri,Manuel Kullanım Yüksek Güvenlikli Cıvata Mühürü |
||
Mühendislik ABS ile kaplanmış düşük karbonlu çelikten yapılmış konteyner bult mühürü
Lazer baskı desteği şirket adı, logo, seri numarası barkod, QR kodu.
Hem vida hem de silindir ISO 17712:2013 gereksinimlerine uygun ve
lojistik ve endüstriyel bağlamlarda uygulanır:okyanus taşıma konteynerleri,
Sınır ötesi kargo,farmasötik ve aşı lojistikleri, gümrük ve sınır kontrolü,
Sadece silindirleri ayırın.
Düğme ve silindir nesne deliği aracılığıyla düğme nüfuz ve bir manuel vermek
Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu,
Beyaz renkler, MOQ 5000pcs/renk ve aynı zamanda destek renk tarafından özelleştirmek
Pantone kodu veya bize renk örneği gönderin.
Bir kutuda 250 adet, her kutuya iç renk miktarını etiketliyoruz.
ve seri numarası sırası ve nakliye markası.
Lütfen bize satın alma miktarını, rengi, logosunu, yazısını bildirin.
Referans için planlama önizlemesi yapabileceğimiz için basıldı.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 55*21*87 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CBS01 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekim Gücü | >15.6KN (1591.8Kg) |
| Bolt çapı | 8.0mm |
| Birim ağırlığı | 74.8g |
| Özellik | Tek kullanımlık manuel çalışma |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. |
| Yazdır | Lazer |
| Paket | 10 adet/kağıt, 25 kutu/karton |
| HS kodu | 8309900000 |
| MOQ | 5000 adet. |
US-CBS01 Paketleme Ayrıntıları:10pcs/box, 250pcs/carton. Karton boyutu: 52*33*14 cm. Brüt ağırlığı: 19.80 kg. Net ağırlığı: 18.80 kg.
Okyanus nakliye konteynerleri, lojistik konteynerleri, minibüs kamyonetleri ve yüksek güvenlikli mühürleme gerektiren çeşitli kargo taşıma uygulamaları.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Piyasa dağılımımız: İç pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284