|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | U81,4*G52,3*21,2 mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >25KN | Cıvata Çapı: | 8.0 mm |
| Birim ağırlığı: | 56,95 gram | İşaretlenebilir Alan: | 22,5*12,0 mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| Adedi: | 5000 adet | Oem: | Kabul edilebilir |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Dayanıklı ISO 17712 Bolt Seal,Relye için ABS Bolt Dükkanları |
||
Mühendislik ABS ile kaplanmış düşük karbonlu çelikten yapılmış konteyner cıvata mührü
şirket adı, logo, seri numarası barkod, QR kodu lazer baskısını destekler.
Hem cıvata hem de silindir ISO 17712:2013 gereksinimlerine uygundur ve
l متعدد ve endüstriyel bağlamlarda kullanılır: okyanus nakliye konteynerleri,
sınır ötesi nakliye, ilaç ve aşı lojistiği, gümrük ve sınır kontrolü,
Depolama ve envanter yönetimi. Sadece cıvata mührü silindirini
cıvatadan ayırın ve cıvatayı nesne deliğinden silindire geçirin ve manuel bir
kilitlemek için itin. Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Sağlarız
Beyaz renkler, MOQ 5000 adet/renk ve ayrıca renk özelleştirmesini destekler
Pantone kodu veya bize örnek renk göndererek. Cıvata mührü 10 adet paketlenir
bir kutuda, bir kartonda 250 adet, her kartonu dahili renk miktarı ile etiketleriz
ve seri numarası dizisi ile nakliye işareti.
Lütfen satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu, basılacak metni bize bildirin
böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Boyut | L81.4×G52.3×Y21.2 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-CBS05 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekme Dayanımı | >26.7KN (2.724,5kg) |
| Cıvata Çapı | 8.0 mm |
| Birim Ağırlığı | 56.95 g |
| İşaretlenebilir Alan | 22.5×12.0 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz |
| Baskı | Lazer |
| MOQ | 5000 adet |
| OEM | Kabul Edilebilir |
| GTİP Kodu | 8309900000 |
Paket: 10 adet/kutu, 250 adet/karton
Karton boyutu: 51×31×13 cm
Brüt Ağırlık: 15.50 KG, Net Ağırlık: 14.30 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz etiketler, naylon kablo bağı, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamaktadır. Bunlar lojistik, nakliye konteynerleri, hava kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerine uygulanır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçek anlamına gelir!
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri başlıyoruz, İç Pazar'a (%37.00), Kuzey Amerika'ya (%22.00), Orta Doğu'ya (%16.00), Afrika'ya (%10.00), Güneydoğu Asya'ya (%7.00), Güney Amerika'ya (%2.00), Doğu Asya'ya (%1.00), Batı Avrupa'ya (%1.00), Güney Avrupa'ya (%1.00), Orta Amerika'ya (%1.00), Kuzey Avrupa'ya (%1.00), Doğu Avrupa'ya (%1.00) satıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Her zaman seri üretim öncesi üretim öncesi numune; Her zaman sevkiyat öncesi son kontrol;
Güvenlik Mühürleri, Plastik Şişe Kolları, Naylon Kablo Bağları
Konteyner cıvata mührü, kablo mührü, plastik mü., sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe kolları, geçersiz etiketler gibi güvenlik mühürleri üretme, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz. Müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt verir ve satış sonrası hizmetler sunarız.
Kabul Edilen Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284