|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | Υ81,4*Π52,3*21,2 χλστ | Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | >25KN | Διάμετρος μπουλονιού: | 8,0 χλστ |
| Αριθμός μοντέλου: | 56,95 γρ | Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22,5*12,0 χλστ |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| MOQ: | 5000 ΤΕΜ | Oem: | Δεκτός |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | ανθεκτική σφραγίδα ISO 17712,Σφραγίδες ABS για ρυμουλκούμενα |
||
Η σφραγίδα μπουλονιού εμπορευματοκιβωτίου κατασκευασμένη από ανθρακούχο χάλυβα επικαλυμμένο με μηχανικό ABS
Υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ επωνυμίας, λογότυπου, σειριακού αριθμού, γραμμικού κώδικα, κώδικα QR.
Τόσο το μπουλόνι όσο και ο κύλινδρος συμμορφώνονται με τις απαιτήσεις του ISO 17712:2013, και
εφαρμόζονται σε λογιστικές και βιομηχανικές εφαρμογές: εμπορευματοκιβώτια θαλάσσιας ναυτιλίας,
διασυνοριακές μεταφορές εμπορευμάτων, εφοδιαστική φαρμακευτικών & εμβολίων, τελωνειακός & συνοριακός έλεγχος,
διαχείριση αποθήκευσης & αποθεμάτων. Απλά σπάστε τη σφραγίδα μπουλονιού από τον κύλινδρο
το μπουλόνι και περάστε το μπουλόνι μέσα από την οπή του αντικειμένου στον κύλινδρο και δώστε μια χειροκίνητη
ώθηση για να κλειδώσει. Παρέχουμε κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί,
λευκά χρώματα, MOQ 5000τμχ/χρώμα και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμογή χρώματος με
κωδικό Pantone ή στέλνοντας δείγμα χρώματος σε εμάς. Η σφραγίδα μπουλονιού συσκευάζεται 10τμχ
σε κουτί, 250τμχ σε χαρτοκιβώτιο, επισημαίνουμε κάθε χαρτοκιβώτιο με εσωτερική ποσότητα χρώματος
και ακολουθία σειριακού αριθμού καθώς και σήμα αποστολής.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο, το κείμενο προς
εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Μέγεθος | L81.4×W52.3×21.2 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Εμπορικό Σήμα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CBS05 |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >26.7KN (2,724.5kg) |
| Διάμετρος μπουλονιού | 8.0 mm |
| Βάρος μονάδας | 56.95 g |
| Επιφάνεια σήμανσης | 22.5×12.0 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 5000 τεμάχια |
| OEM | Αποδεκτό |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Συσκευασία: 10τμχ/κουτί, 250τμχ/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 51×31×13 cm
Μεικτό βάρος: 15.50 KG, Καθαρό βάρος: 14.30 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen σημαίνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρτατη αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινήσαμε το 2021, πωλούμε στην εγχώρια αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%), Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, πλαστικές λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery;
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union;
Γλώσσες Ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284