|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 86*55*21,6 mm | Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 10 KN (1020,4Kg) | Διάμετρος μπουλονιού: | 8,0 χλστ |
| Αριθμός μοντέλου: | 51,06 γρ | χαρακτηριστικό: | Χειροκίνητη λειτουργία μιας χρήσης |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό κ.λπ. | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Πακέτο: | 10 τεμ/θήκη | Κωδικός HS: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000 τεμ | ||
| Επισημαίνω: | Ανθεκτικό στη σφράγιση δοχείου μπουλονιών,Ανθεκτικό στη σφράγιση δοχείου μπουλονιών |
||
| Μέγεθος | 86*55*21.6 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CBS02 |
| Υλικό | Χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >10 KN (1020.4Kg) |
| Διάμετρος μπουλονιού | 8.0mm |
| Βάρος μονάδας | 51.06 g |
| Χαρακτηριστικό | Χειροκίνητη λειτουργία μιας χρήσης |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό κ.λπ. |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Συσκευασία | 10 τεμάχια/κουτί |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 5000 τεμάχια |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284