|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 86*55*21,6mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >10 KN (1020,4Kg) | Cıvata Çapı: | 8.0mm |
| Birim ağırlığı: | 51,06 gr | Özellik: | Tek Kullanımlık Manuel Çalıştırma |
| Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. | Yazdır: | Lazer |
| Paket: | 10 adet/kutu | GTİP Kodu: | 8309900000 |
| Adedi: | 5000 adet | ||
| Vurgulamak: | Dönüşümden Korunma Bolt Konteyner Mühürü,Bolt Konteyner Mühür hafif Ağırlık |
||
| Boyut | 86*55*21.6 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CBS02 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekim Gücü | >10 KN (1020.4Kg) |
| Bolt çapı | 8.0mm |
| Birim ağırlığı | 51.06 g |
| Özellik | Tek kullanımlık manuel çalışma |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. |
| Yazdır | Lazer |
| Paket | 10 adet/kağıt |
| HS kodu | 8309900000 |
| MOQ | 5000 adet. |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284