|
Productdetails:
|
| Maat: | 55*21*87 mm | Materiaal: | Koolstofarm staal, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 16.4 kg (1673,5 kg) | Boutdiameter: | 8,0 mm |
| Gewicht per eenheid: | 74,8 g | functie: | Handmatige bediening voor eenmalig gebruik |
| Kleur: | Rode, gele, blauwe, groene, witte enz. | Afdrukken: | Laser |
| Pakket: | 10 stks/doos, 250 stks/doos | HS-code: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000 stuks | ||
| Markeren: | Eenmalige veiligheidstekeningen voor bouten,16.4 kg Bolt beveiligingszegels,Handmatige werking van het hoge beveiligingsboltdicht |
||
De verzegeling van de container van koolstofarm staal, bekleed met technische ABS
Ondersteuning van laserprinter bedrijfsnaam, logo, serienummer barcode, QR code.
zowel de bol als de cilinder voldoen aan de eisen van ISO 17712:2013 en
toegepast op logistieke en industriële contexten:containers voor zeevaart,
grensoverschrijdend vrachtvervoer, logistiek voor geneesmiddelen en vaccins, douane en grenscontrole,
Breek gewoon de sluiting van de cilinder af.
Bult en penetreren van de bol door het gat voor het voorwerp aan de cilinder en geef een handleiding
We leveren rood, geel, blauw, groen, oranje,
Witte kleuren, MOQ 5000pcs/kleur en ook ondersteuning kleur aan te passen door
Pantone code of stuur ons een kleurmonster.
In een koffer, 250 stuks in een doos, we etiketteren elke doos met de interne kleur hoeveelheid
en de volgorde van het serienummer en het verzendmerk.
Laat ons weten uw aankoop hoeveelheid, kleur, logo, tekst te worden
We kunnen een voorproefje maken.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 55*21*87 mm |
| Plaats van oorsprong | China Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CBS01 |
| Materiaal | laagkoolstofstaal, ABS |
| Treksterkte | > 15,6KN (1591,8Kg) |
| Boltdiameter | 8.0 mm |
| Eenheidsgewicht | 74.8 g |
| Kenmerken | Eenmalige handmatige bediening |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, wit, enz. |
| Laser | |
| Pakket | 10 stuks per doos, 25 dozen per doos |
| HS-code | 8309900000 |
| MOQ | 5000 stuks |
US-CBS01 Verpakking:10 stuks per doos, 250 stuks per doos. Doos grootte: 52*33*14 cm. Bruto gewicht: 19,80 kg. Netto gewicht: 18,80 kg.
Containers voor zeevaart, logistieke containers, bestelwagens en verschillende toepassingen voor vrachtvervoer die een hoge beveiliging vereisen.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. Onze marktverdeling: Binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%),Zuid-Amerika (2.00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%).
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden:FOB, CFR, CIF, EXW, DDU, Express
Aanvaarde betalingsvaluta:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbaar betaaltype:T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal gesproken:Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284