|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 75*32*7,7 mm | Υλικό: | ABS, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 361 N (36,84 KG) | Περιοχή σήμανσης: | 25*20 χιλ. |
| Μέσο Βάρος: | 40,39 g / pc | Διάμετρος: | 1-8 mm |
| Μηχανισμός: | Αυτοκλείδωμα | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 τεμ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλήρης προστασία από παραβίαση,Αυτοκλείδωτη πλαστική σφραγίδα μαντήλας |
||
Οι ενδεικτικές σφραγίδες πλαστικών μαντήλων ασφαλείας είναι ειδικές συσκευές που αποτρέπουν την παραβίαση και έχουν σχεδιαστεί για την αναγνώριση υψηλής ορατότητας και τον έλεγχο ασφαλείας σε διάφορες εφαρμογές.Αυτές οι ελαφριές και συμπαγές σφραγίδες διαθέτουν μια μοναδική πλαστική κατασκευή που εξασφαλίζει αντοχή ενώ παραμένει εύκολο να εγκατασταθεί και να αφαιρεθεί με βασικά εργαλεία ή γυμνό χέριΗ κύρια λειτουργία τους είναι να παρέχουν σαφείς οπτικές ενδείξεις μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης ή παραβίασης, καθιστώντας τους ιδανικούς για την ασφάλεια των ντουλαπιών, των μετρητών κοινής ωφέλειας, των εμπορευματοκιβωτίων,και λοιπών ευαίσθητων εξοπλισμού.
Οι σφραγίδες χρησιμοποιούνται ευρέως σε περιπτώσεις όπου οι γρήγοροι και αξιόπιστοι έλεγχοι ασφαλείας είναι απαραίτητοι, όπως τα τροχόσπιτα των αεροπορικών εταιρειών, τα κιτ πρώτων βοηθειών και οι μετρητές νερού,προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση για τη διατήρηση της ακεραιότητας και της συμμόρφωσηςΗ απλή λειτουργία τους, που δεν απαιτεί ειδικά εργαλεία για την εγκατάσταση, αλλά ένα εργαλείο κοπής για την αφαίρεση, προσθέτει περαιτέρω στην ελκυστικότητά τους σε ρυθμίσεις μεγάλου όγκου ή ευαίσθητου χρόνου.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 75*32*7,7 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. |
| Υλικό | ABS, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 361 N (36,84 KG) |
| Περιοχή σήμανσης | 25*20 mm |
| Μέσο βάρος | 40,39 g / pc |
| Διάμετρος | 1-8 mm |
| Μηχανισμός | Αυτοκλείδωμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
US-PSP02 Ατσάλι ABS πλαστική σφραγίδα κλειδαριού ασφαλείας μετρητή σφραγίδα λουκέτο πακέτο: 100pcs/bag, 1000pcs/carton.
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινώντας από το 2021, πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (10.00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%).
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, χειριστήρια μπουκαλιών, καλώδιο νάιλον, αυτοκόλλητα κενού.
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Δικαιούμενο νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal,Δυτική Ένωση; Γλώσσα ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284