|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 75*32*7,7 mm | Υλικό: | ABS, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 361N (36,84 KG) | Περιοχή σήμανσης: | 25*20 χιλ. |
| Μέσο Βάρος: | 40,39 g / pc | Διάμετρος: | 1-8 mm |
| Μηχανισμός: | Αυτοκλείδωμα | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 τεμ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ασφαλείας μαντήλας εκτύπωσης λέιζερ,Σφραγίδες ασφαλείας με μαντήλι 361N |
||
Ανοξείδωτο ατσάλι US-PSP02 Laser Print Αναλώσιμη Σφραγίδα Κλειδαριάς Πλαστική Ετικέτα Ασφαλείας
Οι ενδεικτικές πλαστικές σφραγίδες κλειδαριάς είναι εξειδικευμένες συσκευές ασφαλείας που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για αναγνώριση υψηλής ορατότητας και έλεγχο ασφαλείας σε διάφορες εφαρμογές. Αυτές οι ελαφριές και συμπαγείς σφραγίδες διαθέτουν μοναδική πλαστική κατασκευή που εξασφαλίζει ανθεκτικότητα, ενώ παραμένουν εύκολες στην εγκατάσταση και αφαίρεση με βασικά εργαλεία ή με γυμνά χέρια. Η κύρια λειτουργία τους είναι να παρέχουν σαφείς οπτικές ενδείξεις μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης ή παραβίασης, καθιστώντας τις ιδανικές για την ασφάλιση ντουλαπιών, μετρητών κοινής ωφέλειας, εμπορευματοκιβωτίων και άλλου ευαίσθητου εξοπλισμού.
Οι σφραγίδες χρησιμοποιούνται ευρέως σε περιπτώσεις όπου οι γρήγοροι και αξιόπιστοι έλεγχοι ασφαλείας είναι απαραίτητοι, όπως καρότσια αεροπορικών εταιρειών, κιτ πρώτων βοηθειών και μετρητές νερού, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση για τη διατήρηση της ακεραιότητας και της συμμόρφωσης. Η απλή λειτουργία τους που δεν απαιτεί ειδικά εργαλεία για την εγκατάσταση, αλλά ένα κοπτικό εργαλείο για την αφαίρεση, προσθέτει περαιτέρω στην ελκυστικότητά τους σε περιβάλλοντα υψηλού όγκου ή χρονικά ευαίσθητα.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 75*32*7,7 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PSP02 |
| Υλικό | ABS, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 361 N (36,84 KG) |
| Περιοχή σήμανσης | 25*20 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 4,39 g / τεμ. |
| Διάμετρος επιτρεπόμενης διέλευσης | 1-8 mm |
| Μηχανισμός | Αυτοασφαλιζόμενος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Laser |
| MOQ | 1000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
US-PSP02 Ανοξείδωτο ατσάλι ABS Πλαστική Σφραγίδα Κλειδαριάς Ασφαλείας Μετρητή Σφραγίδα Κλειδαριάς
Συσκευασία: 100 τεμ./σακούλα, 1000 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 32*26*21 cm
GW: 4,80 KG | NW: 4,40 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλώντας στη Νοτιοανατολική Ασία (20,00%), στη Βόρεια Αμερική (20,00%), στη Βόρεια Ευρώπη (15,00%), στη Νότια Αμερική (10,00%), στη Μέση Ανατολή (10,00%), στην Εγχώρια Αγορά (10,00%), στην Αφρική (10,00%), στην Ωκεανία (5,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδα εμπορευματοκιβωτίου, λαβές μπουκαλιών, δεματικό καλωδίου από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Ομιλούμενες γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284