|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 50*40*6 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 49 N (5 KG) | Περιοχή σήμανσης:: | 25*15 mm |
| Μέσο βάρος:: | 00,972 g / pc | Διάμετρος διαμέτρου:: | 3,8 χιλ. |
| Μηχανισμός:: | Αυτοκλείδωμα | Χρώμα:: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Τυπωμένη ύλη:: | Λέιζερ | MOQ:: | 1000 τεμ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα ασφαλείας πλαστικού μπουκαλιού 49N,Σφραγίδα ασφαλείας μίας χρήσης πλαστικού μπουκαλιού |
||
Μίνι σφραγίδα λουκέτο από πλαστικό μιας χρήσης με εκτύπωση λέιζερ και μέσο βάρος 0,972 g / τεμ.
Οι ενδεικτικές πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι εξειδικευμένες συσκευές ανθεκτικές σε παραβιάσεις, σχεδιασμένες για αναγνώριση υψηλής ορατότητας και έλεγχο ασφαλείας σε διάφορες εφαρμογές. Αυτές οι ελαφριές και συμπαγείς σφραγίδες διαθέτουν μοναδική πλαστική κατασκευή που εξασφαλίζει ανθεκτικότητα, ενώ παραμένουν εύκολες στην εγκατάσταση και αφαίρεση με βασικά εργαλεία ή με γυμνά χέρια. Η κύρια λειτουργία τους είναι να παρέχουν σαφείς οπτικές ενδείξεις μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης ή παραβίασης, καθιστώντας τις ιδανικές για την ασφάλιση ντουλαπιών, μετρητών κοινής ωφέλειας, εμπορευματοκιβωτίων και άλλου ευαίσθητου εξοπλισμού.
Οι σφραγίδες χρησιμοποιούνται ευρέως σε περιπτώσεις όπου οι γρήγοροι και αξιόπιστοι έλεγχοι ασφαλείας είναι απαραίτητοι, όπως σε τρόλεϊ αεροπορικών εταιρειών, κιτ πρώτων βοηθειών και μετρητές νερού, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση για τη διατήρηση της ακεραιότητας και της συμμόρφωσης. Η απλή λειτουργία τους που δεν απαιτεί ειδικά εργαλεία για την εγκατάσταση, αλλά ένα κοπτικό εργαλείο για την αφαίρεση, προσθέτει περαιτέρω στην ελκυστικότητά τους σε περιβάλλοντα υψηλού όγκου ή χρονικά ευαίσθητα.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 50*40*6 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PSP01 |
| Υλικό | PP |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 49 N (5 KG) |
| Περιοχή σήμανσης | 25*15 mm |
| Μέσο βάρος | 0,972 g / τεμ. |
| Διάμετρος επιτρεπόμενης διέλευσης | 3,8 mm |
| Μηχανισμός | Αυτοασφαλιζόμενο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Μίνι σφραγίδα λουκέτο από πλαστικό μιας χρήσης με υλικό πολυπροπυλενίου
Συσκευασία: 200 τεμ. / σακούλα, 10000 τεμ. / χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 57*40*35 cm
GW: 11,50 KG | NW: 9,72 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υψίστη ειλικρίνεια, εξαιρετικά γνήσιο, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284