|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 50*40*6 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 49 N (5 KG) | Περιοχή σήμανσης: | 25*15 mm |
| Μέσο Βάρος: | 00,972 g / pc | Διάμετρος: | 3,8 χιλ. |
| Μηχανισμός: | Αυτοκλείδωμα | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 τεμ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας τύπου λουκέτου,Σφραγίδα ασφαλείας τύπου λουκέτου με λέιζερ εκτύπωση |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας τύπου λουκέτου είναι εξειδικευμένες συσκευές ασφαλείας κατά της παραβίασης, σχεδιασμένες για αναγνώριση υψηλής ορατότητας και έλεγχο ασφαλείας σε διάφορες εφαρμογές. Αυτές οι ελαφριές και συμπαγείς σφραγίδες διαθέτουν μοναδική πλαστική κατασκευή που εξασφαλίζει ανθεκτικότητα, ενώ παραμένουν εύκολες στην εγκατάσταση και την αφαίρεση με βασικά εργαλεία ή με γυμνά χέρια. Η κύρια λειτουργία τους είναι να παρέχουν σαφείς οπτικές ενδείξεις μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης ή παραβίασης, καθιστώντας τις ιδανικές για την ασφάλιση ντουλαπιών, μετρητών κοινής ωφέλειας, εμπορευματοκιβωτίων και άλλου ευαίσθητου εξοπλισμού.
Οι σφραγίδες χρησιμοποιούνται ευρέως σε περιπτώσεις όπου οι γρήγοροι και αξιόπιστοι έλεγχοι ασφαλείας είναι απαραίτητοι, όπως σε τρόλεϊ αεροπορικών εταιρειών, κιτ πρώτων βοηθειών και μετρητές νερού, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση για τη διατήρηση της ακεραιότητας και της συμμόρφωσης. Η απλή λειτουργία τους που δεν απαιτεί ειδικά εργαλεία για την εγκατάσταση, αλλά ένα κοπτικό εργαλείο για την αφαίρεση, προσθέτει περαιτέρω στην ελκυστικότητά τους σε περιβάλλοντα υψηλού όγκου ή χρονικά ευαίσθητα.
| Μέγεθος | 50*40*6 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PSP01 |
| Υλικό | PP |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 49 N (5 KG) |
| Περιοχή σήμανσης | 25*15 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 0,972 g / τεμ. |
| Διάμετρος που επιτρέπεται να περάσει | 3,8 mm |
| Μηχανισμός | Αυτοασφαλιζόμενος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Laser |
| MOQ | 1000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Μίας χρήσης Μίνι Πλαστική Σφραγίδα Λουκέτο με Υλικό Πολυπροπυλενίου. Συσκευασία: 200 τεμ./σακούλα, 10000 τεμ./χαρτοκιβώτιο. Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 57*40*35 εκ. GW: 11,50 KG. NW: 9,72 KG.
Ιατρικά κουτιά, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες catering, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα, κ.λπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικού φορτίου, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284