|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 50*40*6 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 49 N (5 KG) | Περιοχή σήμανσης: | 25*15 mm |
| Μέσο Βάρος: | 00,972 g / pc | Διάμετρος: | 3,8 χιλ. |
| Μηχανισμός: | Αυτοκλείδωμα | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 τεμ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Μοναδικές σφραγίδες λουκέτου,Σφραγίδες λουκέτου 25*15mm |
||
Οι ενδεικτικές σφραγίδες πλαστικών μαντήλων ασφαλείας είναι ειδικές συσκευές που αποτρέπουν την παραβίαση και έχουν σχεδιαστεί για την αναγνώριση υψηλής ορατότητας και τον έλεγχο ασφαλείας σε διάφορες εφαρμογές.Αυτές οι ελαφριές και συμπαγές σφραγίδες διαθέτουν μια μοναδική πλαστική κατασκευή που εξασφαλίζει αντοχή ενώ παραμένει εύκολο να εγκατασταθεί και να αφαιρεθεί με βασικά εργαλεία ή γυμνό χέριΗ κύρια λειτουργία τους είναι να παρέχουν σαφείς οπτικές ενδείξεις μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης ή παραβίασης, καθιστώντας τους ιδανικούς για την ασφάλεια των ντουλαπιών, των μετρητών κοινής ωφέλειας, των εμπορευματοκιβωτίων,και λοιπών ευαίσθητων εξοπλισμού.
Οι σφραγίδες χρησιμοποιούνται ευρέως σε περιπτώσεις όπου οι γρήγοροι και αξιόπιστοι έλεγχοι ασφαλείας είναι απαραίτητοι, όπως τα τροχόσπιτα των αεροπορικών εταιρειών, τα κιτ πρώτων βοηθειών και οι μετρητές νερού,προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση για τη διατήρηση της ακεραιότητας και της συμμόρφωσηςΗ απλή λειτουργία τους, που δεν απαιτεί ειδικά εργαλεία για την εγκατάσταση, αλλά ένα εργαλείο κοπής για την αφαίρεση, προσθέτει περαιτέρω στην ελκυστικότητά τους σε ρυθμίσεις μεγάλου όγκου ή ευαίσθητου χρόνου.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 50*40*6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποίηση |
| Υλικό | PP |
| Δυνατότητα τράβηξης | 49 N (5 KG) |
| Περιοχή σήμανσης | 25*15 mm |
| Μέσο βάρος | 00,972 g / pc |
| Διάμετρος | 30,8 mm |
| Μηχανισμός | Αυτοκλείδωμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Μίνι μπουκάλια μίας χρήσης από πλαστική σφραγίδα με υλικό πολυπροπυλενίου
Πακέτο: 200 τεμάχια / σακούλα, 10000 τεμάχια / κουτί
Μέγεθος: 57*40*35 cm
ΓΓ: 11,50 κιλά.
Ιατρικά κουτιά, πακέτα τροφοδοσίας αεροπορικών εταιρειών, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284