|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26,8*14,5*12,4 mm | Tworzywo: | Żelazo 45, ABS, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,79 KN (284,69 KG) | Średnica kabla: | 1,80 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*7mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
Plomby kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia do kabli.
Są one przeznaczone do zastosowań wysokiego ryzyka i wysokiej niezawodności.
w przypadku gdy kontrola wilgoci, pyłu, wibracji i narażenia chemicznego jest najważniejsza.
Wielokrotny materiał obejmuje plastikowy ABS, stal A3, stop aluminium i zwinięty kabel stalowy.
Konstrukcja zawiera sześciokątne lub sześciokątne zamki z ocynkowanym kable stalowym dla bezpiecznej instalacji.
Wykonanie standardowe obejmuje nieprzeformulowane galwanizowane kable stalowe.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Przewody o średnicy powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10KN. Standardowa długość wystawionego kabla wynosi 30 cm.
Opcje dostosowywania obsługują identyfikację firmy druku laserowego, logo, numery seryjne, kody kreskowe i kody QR.
Standardowe kolory to czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu, kolorze, logo lub tekście do drukowania, abyśmy mogli wykonać zapoznanie z układem do odniesienia.
| Wielkość | 260,8*14,5*12,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC181A |
| Materiał | Żelazo 45, ABS, drut stalowy ocynkowany |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20,79 KN (284,69 KG) |
| Średnica kabla | 10,80 mm |
| Obszar oznaczalny | 26*7 mm |
| Długość kable | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Jednorazowy wyciąg mocny 1,8 mm sześciokątny przewód zabezpieczający plastikowy kabel uszczelniający (przewód o długości 30 cm)
Opakowanie: 100 sztuk na torebkę, 1000 sztuk na karton
Wielkość kartonu: 33*26*22cm
GW: 15,80 kg.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, od 2021 r. sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%),Azja Wschodnia (1).00%), Europa Zachodnia (1.00%), Europa Południowa (1.00%), Ameryka Środkowa (1.00%), Europa Północna (1.00%), Europa Wschodnia (1.00%).
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Język: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284