|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*26*9mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 8,27 KN (843,9 kg) | Średnica kabla: | 3,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*26mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Plomby zabezpieczające do kabli logistycznych,Plomby zabezpieczające do kabli 8 |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 26*26*9 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC302 |
| Materiał | Stop aluminium, ocynkowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8,27 kN (843,9 kg) |
| Średnica kabla | 3,0 mm |
| Obszar znakowania | 26*26 mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dociskiem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Opakowanie: 100 szt./worek, 600 szt./karton (długość odsłoniętego drutu 30 cm)
Rozmiar kartonu: 39*30*16 cm
GW: 15,10 kg
NW: 14,72 kg
Kontenery logistyczne, cysterny, ciężarówki furgonetki, przemysł naftowy i gazowy oraz opakowaniowy itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma oferuje różnorodne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, transporcie lotniczym, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i przemyśle opakowaniowym. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniezawodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284