|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*22*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 4,54 KN (463,26 kg) | Średnica kabla: | 2,5 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*22mm | Odsłonięta długość kabla: | 250 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Ściany zabezpieczające kabli aluminiowych,Wyciągnij ścisłe uszczelniacze bezpieczeństwa kabla |
||
Plomby kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia kabli.
Są przeznaczone do zastosowań wysokiego ryzyka i wysokiej niezawodności
gdzie kontrola wilgoci, kurzu, wibracji i narażenia chemicznego jest kluczowa.
Wiele materiałów obejmuje plastik ABS, stal A3, stop aluminium i pleciony kabel stalowy.
Konstrukcja zawiera sześciokątne lub prostopadłościenne korpusy zamków z ocynkowanym kablem stalowym do bezpiecznego montażu z dokręcaniem.
Standardową implementacją jest nieformowany ocynkowany kabel stalowy.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Średnica kabla powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10 kN. Standardowa długość odsłoniętego kabla wynosi 30 cm.
Opcje personalizacji obejmują laserowy druk identyfikacji firmy, logo, numerów seryjnych, kodów kreskowych i kodów QR.
Standardowe kolory obejmują czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do wydrukowania, abyśmy mogli przygotować podgląd układu.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 26*22*6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC251 |
| Materiał | Stop aluminium, drut stalowy ocynkowany |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 4,54 KN (463,3 KG) |
| Średnica kabla | 2,5 mm |
| Obszar znakowania | 26*22mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 250 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dokręcaniem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Opakowanie: 100 szt./worek, 1000 szt./karton (długość odsłoniętego drutu 25 cm)
Rozmiar kartonu: 36*30*23 cm
Waga brutto: 17,20 KG
Waga netto: 16,20 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma dostarcza głównie różnorodne jednorazowe produkty zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultragenuine, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Mamy siedzibę w Zhejiang w Chinach, zaczęliśmy w 2021 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%), Azję Wschodnią (1,00%), Europę Zachodnią (1,00%), Europę Południową (1,00%), Amerykę Środkową (1,00%), Europę Północną (1,00%), Europę Wschodnią (1,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 1-4 osób.
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed produkcją masową; Zawsze kontrola końcowa przed wysyłką;
Plomby zabezpieczające, plastikowe uchwyty do butelek, opaski kablowe nylonowe
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, personalizacji i dostarczaniu plomb zabezpieczających, takich jak plomby kontenerowe, plomby kablowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek, naklejki void, z szybką reakcją, aby sprostać potrzebom klienta i obsługą posprzedażową.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa; Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union; Języki: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284