|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 4.54 KN (463.26KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 250 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Ασφαλιστικές Σφραγίδες Καλωδίου Αλουμινίου,Ασφαλιστικές Σφραγίδες Καλωδίου με Μηχανισμό Κλειδώματος Τραβήγματος |
||
Οι σφραγίδες καλωδίου παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου καλωδίου.
Έχουν σχεδιαστεί για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της χημικής έκθεσης είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβα A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο χαλύβδινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση με σφίξιμο.
Το μη προδιαμορφωμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπων, σειριακών αριθμών, γραμμικών κωδίκων και κωδίκων QR.
Το τυπικό χρώμα περιλαμβάνει κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC251 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, Γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 4,54 KN (463,3KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,5 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26*22mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 250mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Συσκευασία: 100τμχ/σακούλα, 1000τμχ/χαρτοκιβώτιο (εκτεθειμένο μήκος καλωδίου 25cm)
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 36*30*23 cm
Μεικτό βάρος: 17,20 KG
Καθαρό βάρος: 16,20 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υψίστη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στη Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλούμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), στη Βόρεια Αμερική (22,00%), στη Μέση Ανατολή (16,00%), στην Αφρική (10,00%), στη Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), στη Νότια Αμερική (2,00%), στην Ανατολική Ασία (1,00%), στη Δυτική Ευρώπη (1,00%), στη Νότια Ευρώπη (1,00%), στην Κεντρική Αμερική (1,00%), στη Βόρεια Ευρώπη (1,00%), στην Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δεσίματα καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union. Γλώσσες που ομιλούνται: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284