|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*26*9 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 8.27 KN (843,9KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 3,0 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*26 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίου Logistics,Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίου 8 |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*26*9 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC302 |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου, Γαλβανισμένο Ατσάλινο Σύρμα |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | 8,27 KN (843,9KG) |
| Διάμετρος Καλωδίου | 3,0 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 26*26 mm |
| Εκτεθειμένο Μήκος Καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος Pull Tight |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 600 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο (μήκος εκτεθειμένου καλωδίου 30 cm)
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 39*30*16 cm
Μεικτό Βάρος: 15,10 KG
Καθαρό Βάρος: 14,72 KG
Εμπορευματοκιβώτια logistics, βυτιοφόρα, φορτηγά βαν, πετρέλαιο & φυσικό αέριο και βιομηχανία συσκευασίας, κ.λπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων πλοίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Η Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284