|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 4,03 KN (411,2 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίου με αυτοασφάλιση,Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίου 300mm |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι πρωταρχικής σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, ατσάλι A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβικά σώματα κλειδαριού με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή στενή εγκατάσταση.
Το μη προδιαμορφωμένο καλώδιο από γαλβανισμένο χάλυβα είναι η τυποποιημένη εφαρμογή.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίων άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν την ταυτοποίηση εταιρείας εκτύπωσης λέιζερ, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, κωδικούς γραμμών και QR κωδικούς.
Τα τυποποιημένα χρώματα είναι το κόκκινο, το κίτρινο, το μπλε, το πράσινο, το πορτοκαλί και το μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.45 KN (250 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Ετικέτες | 26*22mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
300mm προεπιλεγμένο εκτεθειμένο μήκος. Πακέτο: 100pcs/bag, 1000pcs/carton. Μέγεθος κουτιού: 36*30*23cm. Ακαθάριστο βάρος: 15.50 KG. Καθαρό βάρος: 13.36 KG.
Ιδανικό για την υλικοτεχνία, τα εμπορευματοκιβώτια, τα αεροπορικά φορτία, την τραπεζική, τις μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, τα ρούχα και τις βιομηχανίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou, Κίνα,Ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αντικειμένων προστασίας απορρίψεων ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων δοχείωνΗ δέσμευσή μας για την "μεγιστή ειλικρίνεια, υπερασφαλής" καθορίζει την προσέγγισή μας στην εξυπηρέτηση πελατών.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν τη Νοτιοανατολική Ασία (20%), τη Βόρεια Αμερική (20%), τη Βόρεια Ευρώπη (15%), τη Νότια Αμερική (10%), τη Μέση Ανατολή (10%),Εσωτερική αγορά (10%)Το γραφείο μας απασχολεί 1-4 άτομα.
Διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας μέσω δειγμάτων πριν από την παραγωγή και τελικής επιθεώρησης πριν από την αποστολή για να εγγυηθούμε την ποιότητα του προϊόντος.
Ειδικευόμαστε σε σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες δοχείων, χειριστήρια μπουκαλιών, δεσμούς καλωδίων από νάιλον και αυτοκόλλητα κενού.
Είμαστε επαγγελματίες κατασκευαστές και προμηθευτές σφραγίδων ασφαλείας, προσφέροντας προσαρμογή, γρήγορη απάντηση στις ανάγκες των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284