|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 26*22*6mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 4,03 KN (411,2 KG) | Kablo çapı: | 1,5 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*22mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Kendinden Kilitli Kablo Güvenlik Mühürleri,300 mm Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
Kablo mühürleri mekanik bütünlük ve kablo giriş noktalarında güvenlik sağlar.
Bunlar yüksek riskli ve yüksek güvenilirlik uygulamaları için tasarlanmıştır.
Nem, toz, titreşim ve kimyasal maruziyetin kontrolü en önemli olan yerlerde.
Çoklu malzeme plastik ABS, A3 çelik, alüminyum alaşımı ve örülmüş çelik kablo içerir.
Tasarım, güvenli çekim sıkı montaj için galvanizli çelik kablo ile altıgen veya küboid kilit vücutlarını içerir.
Önceden şekillendirilmemiş galvanizli çelik kablo standart uygulamadır.
Teknik özellikler 1.0mm'den 5.0mm'ye kadar bulunan kablo çaplarını içerir.
3,5 mm çapında kablolar, 10KN'den daha fazla germe dayanıklılığı. Standart açık kablo uzunluğu 30cm'dir.
Özelleştirme seçenekleri, lazer baskı şirket kimliği, logolar, seri numaraları, barkodlar ve QR kodlarını destekler.
Standart renkler kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu ve siyah.
Lütfen bize satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bildirin, böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 26*22*6 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC151 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 2.45 KN (250 KG) |
| Kablo çapı | 1.5mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*22mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
300mm varsayılan açık uzunluk. Paket: 100pcs/bag, 1000pcs/carton. Karton Boyutu: 36*30*23cm. Toplam Ağırlığı: 15.50 KG. Net Ağırlığı: 13.36 KG.
Lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargosu, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrileri için idealdir.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., 2021 yılında kurulmuş ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Konteyner mühürleri dahil olmak üzere çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamada uzmanlaşmıştır, plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağları, şişe sapları ve diğer aksesuarlar.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021 yılında kuruldu. Birincil pazarlarımız Güneydoğu Asya (20%), Kuzey Amerika (20%), Kuzey Avrupa (15%), Güney Amerika (10%), Orta Doğu (10%),Yerel Pazar (10%)Ofisimiz 1-4 kişi istihdam ediyor.
Ürün kalitesini garanti etmek için üretim öncesi örnekler ve nakliye öncesi son denetim yoluyla sıkı kalite kontrolü sürdürüyoruz.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları ve boşluk çıkartmaları konusunda uzmanlaştık.
Biz profesyonel güvenlik mühürleri üreticileri ve tedarikçileriyiz, özelleştirme, müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt ve kapsamlı satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284