|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 26*26*9mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 8,27 KN (843,9 kg) | Kablo çapı: | 3,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*26mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Lojistik Kablo Güvenlik Mühürleri,Kablo güvenlik mühürleri 8.27KN |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 26*26*9 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC302 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 8.27 KN (843.9KG) |
| Kablo çapı | 3.0 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*26 mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
Paket: 100pcs/bag, 600pcs/carton (kafes açık uzunluğu 30 cm)
Karton Boyutu: 39*30*16 cm
GW: 15.10 KG
NW: 14.72 KG
Logistik konteynerleri, tankerler, kamyonetler, petrol ve gaz ve ambalaj endüstrisi vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284