|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*26*9 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 8.27 KN (843,9 kg) | Kabeldiameter: | 3,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26 × 26 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Logistieke Kabel Beveiligingszegels,Kabel Beveiligingszegels 8.27KN |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26*26*9 mm |
| Plaats van herkomst | China Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC302 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, Gegalvaniseerd Staaldraad |
| Treksterkte | 8,27 KN (843,9 KG) |
| Kabeldiameter | 3,0 mm |
| Markeerbaar gebied | 26*26 mm |
| Blootgestelde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekstrak Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Pakket: 100 stuks/zak, 600 stuks/doos (blootgestelde kabellengte 30 cm)
Doosafmetingen: 39*30*16 cm
GW: 15,10 KG
NW: 14,72 KG
Logistieke containers, tankwagens, bestelwagens, olie & gas en verpakkingsindustrie, etc.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, scheepscontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284