|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 260,8*14,5*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.79 KN (284,69 ΚΛ) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,80 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*7 χιλ. | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου των καλωδίων.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβα A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο χαλύβδινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση με τράβηγμα.
Το μη προδιαμορφωμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30 cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, γραμμικούς κώδικες και κώδικες QR.
Το τυπικό χρώμα περιλαμβάνει κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Μέγεθος | 26,8*14,5*12,4 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC181A |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2,79 KN (284,69 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,80 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26*7 mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Αναλώσιμη σφραγίδα καλωδίου από πλαστικό με εξαγωνικό σύρμα ασφαλείας 1,8mm (εκτεθειμένο μήκος σύρματος 30cm)
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 1000 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 33*26*22cm
Μεικτό βάρος: 15,80 KG | Καθαρό βάρος: 15,40 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας όπως σφραγίδες κοντέινερ, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στη Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλώντας στην εγχώρια αγορά (37,00%), στη Βόρεια Αμερική (22,00%), στη Μέση Ανατολή (16,00%), στην Αφρική (10,00%), στη Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), στη Νότια Αμερική (2,00%), στην Ανατολική Ασία (1,00%), στη Δυτική Ευρώπη (1,00%), στη Νότια Ευρώπη (1,00%), στην Κεντρική Αμερική (1,00%), στη Βόρεια Ευρώπη (1,00%), στην Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δεσίματα καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών κοντέινερ, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Ομιλούμενες γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284