|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*22*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 4,01 KN (409,18 KG) | Średnica kabla: | 2,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*22mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
Uszczelki do kabli zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia kabli.
Są one przeznaczone do zastosowań o wysokim ryzyku i wysokiej niezawodności
gdzie kontrola wilgoci, kurzu, wibracji i narażenia chemicznego jest kluczowa.
Wiele materiałów obejmuje tworzywo ABS, stal A3, stop aluminium i plecioną stalową linkę.
Konstrukcja obejmuje sześciokątne lub prostopadłościenne korpusy zamków z ocynkowaną stalową linką do bezpiecznego montażu z dociskiem.
Standardową implementacją jest nieformowana ocynkowana stalowa linka.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice linek od 1,0 mm do 5,0 mm.
Średnica linki powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10 kN. Standardowa długość odsłoniętej linki wynosi 30 cm.
Opcje personalizacji obejmują laserowy druk identyfikacji firmy, logo, numerów seryjnych, kodów kreskowych i kodów QR.
Standardowe kolory obejmują czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do nadruku, abyśmy mogli przygotować podgląd układu do wglądu.
| Rozmiar | 26*22*6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC201 |
| Materiał | Stop aluminium, ocynkowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 4,01 KN (409,18 KG) |
| Średnica linki | 2,0 mm |
| Obszar znakowania | 26*22mm |
| Długość odsłoniętej linki | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dociskiem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Opakowanie: 100 szt./worek, 1000 szt./karton (długość odsłoniętej linki 30 cm)
Rozmiar kartonu: 36*30*23 cm
Waga brutto: 17,20 KG
Waga netto: 16,20 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku, zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma dostarcza głównie różnorodne jednorazowe przedmioty zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, transporcie lotniczym, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i przemyśle opakowaniowym. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniezawodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Mamy siedzibę w Zhejiang w Chinach, zaczęliśmy działać w 2021 roku. Sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%), Azję Wschodnią (1,00%), Europę Zachodnią (1,00%), Europę Południową (1,00%), Amerykę Środkową (1,00%), Europę Północną (1,00%), Europę Wschodnią (1,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 1-4 osób.
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, personalizacji i dostarczaniu plomb bezpieczeństwa, takich jak plomby kontenerowe, plomby linkowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek, naklejki void, z szybką reakcją, aby sprostać potrzebom klienta i obsługą posprzedażową.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki mówione: Angielski, Chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284