|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 30*33,8*12,4mm | Tworzywo: | Żelazo 45, ABS, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,79 KN (284,69 KG) | Średnica kabla: | 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 30*19mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
Uszczelki kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia kabli.
Są one przeznaczone do zastosowań o wysokim ryzyku i wysokiej niezawodności
gdzie kontrola wilgoci, kurzu, wibracji i narażenia chemicznego jest kluczowa.
Wiele materiałów obejmuje tworzywo ABS, stal A3, stop aluminium i pleciony kabel stalowy.
Konstrukcja obejmuje sześciokątne lub prostopadłościenne korpusy zamków z ocynkowanym kablem stalowym do bezpiecznego montażu z dokręcaniem.
Standardowym rozwiązaniem jest nieformowany ocynkowany kabel stalowy.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Średnica kabla powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie powyżej 10 kN. Standardowa długość odsłoniętego kabla wynosi 30 cm.
Opcje dostosowywania obejmują druk laserowy identyfikacji firmy, logo, numerów seryjnych, kodów kreskowych i kodów QR.
Standardowe kolory obejmują czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do wydrukowania, abyśmy mogli przygotować podgląd układu w celach referencyjnych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 30*33,8*12,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC181B |
| Materiał | Żelazo 45, ABS, ocynkowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 2,79 kN (284,69 kg) |
| Średnica kabla | 1,8 mm |
| Obszar znakowania | 30*19 mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dokręcaniem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo Twoich towarów, zostaną zapewnione profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach. Firma szczególnie dostarcza różne jednorazowe przedmioty zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które mają zastosowanie w logistyce, kontenerach transportowych, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniewiarygodność, to jest to, co podejmujemy w naszej obsłudze klienta!
Mamy siedzibę w Zhejiang w Chinach, zaczynając od 2021 roku, sprzedając na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%), Azję Wschodnią (1,00%), Europę Zachodnią (1,00%), Europę Południową (1,00%), Amerykę Środkową (1,00%), Europę Północną (1,00%), Europę Wschodnią (1,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 1-4 osób.
Plomby zabezpieczające, uchwyty do butelek plastikowych, opaski kablowe nylonowe
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu plomb zabezpieczających, takich jak plomby kontenerowe typu bolt, plomby kablowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek, naklejki void z szybką reakcją, aby sprostać potrzebom klienta i obsługą posprzedażową.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki urzędowe: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284