|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 20*15*8mm | Malzeme: | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 1,53 KN (156,1 KG) | Kablo çapı: | 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 20*15mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,ele geçirme kanıtlı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
Kablo mühürleri mekanik bütünlük ve kablo giriş noktalarında güvenlik sağlar.
Bunlar yüksek riskli ve yüksek güvenilirlik uygulamaları için tasarlanmıştır.
Nem, toz, titreşim ve kimyasal maruziyetin kontrolü en önemli olan yerlerde.
Çoklu malzeme plastik ABS, A3 çelik, alüminyum alaşımı ve örülmüş çelik kablo içerir.
Tasarım, güvenli çekim sıkı montaj için galvanizli çelik kablo ile altıgen veya küboid kilit vücutlarını içerir.
Önceden şekillendirilmemiş galvanizli çelik kablo standart uygulamadır.
Teknik özellikler 1.0mm'den 5.0mm'ye kadar bulunan kablo çaplarını içerir.
3,5 mm çapında kablolar, 10KN'den daha fazla germe dayanıklılığı. Standart açık kablo uzunluğu 30cm'dir.
Özelleştirme seçenekleri, lazer baskı şirket kimliği, logolar, seri numaraları, barkodlar ve QR kodlarını destekler.
Standart renkler kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu ve siyah.
Lütfen bize satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bildirin, böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 20×15×8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC181C |
| Malzeme | Demir 45, ABS, Galvanizli Çelik Tel |
| Çekim Gücü | 1.53 KN (156.12 KG) |
| Kablo çapı | 1.8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 20x15 mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
Tek kullanımlık çekme sıkı 1.8mm güvenlik tel plastik kablo mühür (tel açık uzunluğu 30cm)
Paket: 100pcs/bag, 1000pcs/carton
Karton Boyutu: 33×26×22 cm
Brüt ağırlık: 13.30 KG
Net ağırlığı: 12.80 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Piyasa dağılımımız: İç pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284