|
Productdetails:
|
| Maat: | 31.28*16.34*7.18 mm | Materiaal: | Zink, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 1.54 KN (157,1 kg) | Kabeldiameter: | 1,5 mm |
| Markeerbaar gebied: | 25 x 16 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | op maat gemaakte kabelbeveiligingszegels,duurzaam veiligheidszegel met draad |
||
Kabelzegels bieden mechanische integriteit en veiligheid bij kabelingangen.
Deze zijn ontworpen voor risicovolle en betrouwbare toepassingen
waar controle op vocht, stof, trillingen en blootstelling aan chemicaliën van het grootste belang is.
Meerdere materialen zijn onder meer ABS-kunststof, A3-staal, aluminiumlegering en gevlochten staalkabel.
Het ontwerp omvat zeskantige of kubusvormige slotlichamen met gegalvaniseerde staalkabel voor een veilige, strakke installatie.
Niet-voorgevormde gegalvaniseerde staalkabel is de standaardimplementatie.
Technische specificaties omvatten beschikbare kabeldiameters van 1,0 mm tot 5,0 mm.
Kabels met een diameter van meer dan 3,5 mm hebben een treksterkte groter dan 10 KN. De standaard blootgestelde kabellengte is 30 cm.
Maatwerkopties ondersteunen laserprintbedrijfsidentificatie, logo's, serienummers, barcodes en QR-codes.
Standaardkleuren zijn rood, geel, blauw, groen, oranje en zwart.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of te printen tekst weten, zodat we een lay-outvoorbeeld ter referentie kunnen maken.
Altijd een pre-productiesample vóór massaproductie en eindinspectie vóór verzending om de kwaliteit te garanderen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 31,28 × 16,34 × 7,18 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC151B |
| Materiaal | Zink, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 1,54 KN (157,1 KG) |
| Kabeldiameter | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied | 25 × 16 mm |
| Blootgestelde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekker Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje |
| Printmethode | Laser |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 Stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Veiligheidsdraad Plastic Kabelzegel (blootgestelde draadlengte 30cm)
Pakket: 100 stuks/zak, 1000 stuks/doos
Afmetingen doos: 33 × 26 × 22 cm
Brutogewicht: 12,00 KG
Nettogewicht: 11,40 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritssluitingzakken, kleding en meer.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, scheepscontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, sinds 2021. We verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Altijd een pre-productiesample vóór massaproductie; Altijd eindinspectie vóór verzending.
Veiligheidszegels, Plastic Flessenhandvatten, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandvatten, void stickers met snelle reactie om aan de behoeften van de klant te voldoen en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering;
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Geaccepteerde betalingstypes: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union;
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284