|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 31.28*16.34*7.18 mm | Υλικό: | Ζήνκος, ABS, τσιμεντωμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1.54 KN (157,1KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 25*16mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων,ανθεκτική σφραγίδα ασφαλείας |
||
Οι σφραγίδες καλωδίου παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου καλωδίων.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της χημικής έκθεσης είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβα A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση με σφίξιμο.
Το μη προ-διαμορφωμένο γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3,5 mm, αντοχή εφελκυσμού μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30 cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπων, σειριακών αριθμών, γραμμωτών κωδίκων και κωδίκων QR.
Τα τυπικά χρώματα περιλαμβάνουν κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή για εγγύηση ποιότητας.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 31,28 × 16,34 × 7,18 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC151B |
| Υλικό | Ψευδάργυρος, ABS, γαλβανισμένο ατσάλινο σύρμα |
| Αντοχή Εφελκυσμού | 1,54 KN (157,1 KG) |
| Διάμετρος Καλωδίου | 1,8 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 25 × 16 mm |
| Εκτεθειμένο Μήκος Καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος Σφιξίματος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Μέθοδος Εκτύπωσης | Λέιζερ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Πλαστική Σφραγίδα Καλωδίου Ασφαλείας (εκτεθειμένο μήκος σύρματος 30cm)
Συσκευασία: 100 τεμ/σακούλα, 1000 τεμ/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 33 × 26 × 22 cm
Μεικτό Βάρος: 12,00 KG
Καθαρό Βάρος: 11,40 KG
Εφοδιαστική μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και άλλα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφράγισης ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υψίστη ειλικρίνεια, υπερ-γνήσιο, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Πουλάμε στην Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες Ασφαλείας, Λαβές Πλαστικών Μπουκαλιών, Δεσίματα Καλωδίων από Νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery;
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union;
Γλώσσες Ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284