|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 29,4 N (3,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 140,8*3,8*0,48 cm |
| Μέσο Βάρος: | 2.5 g/pc | Διάμετρος: | 28-32 mm |
| Εφαρμογή: | Κρατητής δύο φιαλών | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμο | MOQ: | 1000-10000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμόσιμη Λαβή Μεταφοράς Μπουκαλιού,Λαβή Μεταφοράς Μπουκαλιού 32Mm |
||
Κρατητήριο μπουκαλιών από πλαστικό πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) σχεδιασμένο για την ασφαλή μεταφορά μπουκαλιών νερού για ζώα κατοικίας.Χαρακτηριστικά δακτυλική πύλη πώλησης σχεδιασμού για στενή δέσμευση του πακέτου και άνεση μεταφοράς με γυμνό χέριΣυμμορφώνεται με τα πρότυπα RoHS.
| Ονομασία μάρκας | ULTRASEAL (TM) |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | US-HDF28X33 |
| Υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 29,4 N (3,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 140,8*3,8*0,48 cm |
| Μέσο βάρος | 2.5 g/pc |
| Διάμετρος | 28-32 mm |
| Εφαρμογή | Δύο μπουκάλια |
| Προσαρμογή | Αποδεκτό |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τροποποιημένο | 1000-10000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Πλαστική λαβή US-HDF28X33 Συσκευή:25pcs/bundle, 200 bundles/carton, 5000pcs/carton. Μέγεθος του κουτιού: 64×46×38 cm.
Με έδρα το Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2021. Υπηρετούμε παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένων της Νοτιοανατολικής Ασίας (20%), της Βόρειας Αμερικής (20%), της Βόρειας Ευρώπης (15%), της Νότιας Αμερικής (10%), της Μέσης Ανατολής (10%),Εσωτερική αγορά (10%), Αφρικής (10%) και Ωκεανίας (5%).
Η δειγματοληψία πριν από τη μαζική παραγωγή και η τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή εξασφαλίζουν σταθερά πρότυπα ποιότητας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, χειροπέδες πλαστικών μπουκαλιών, δεσμούς καλωδίων από νάιλον και αυτοκόλλητα κενού.
Ειδικεύεται στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια προϊόντων ασφαλείας με γρήγορους χρόνους απόκρισης και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express. Μέθοδοι πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union. Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan της πόλης Hangzhou της Κίνας.Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αντικειμένων προστασίας από απορρίψεις ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και αξεσουάρ για εφοδιαστική, εμπορευματοκιβώτια, αεροπορικό φορτίο, τραπεζική, μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, ένδυση,και συσκευασιών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284