|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >29,4 N (3,0 KG) | Genel boyut: | 14,8*3,8*0,48 cm |
| Ortalama Ağırlık: | 2,5 g/adet | Çap Geçişine İzin Ver: | 28-32mm |
| Başvuru: | İki şişe tutucu | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Özelleştirilebilir | Adedi: | 1000-10000 pcs |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Kişiselleştirilebilir şişe taşıyıcı kolu,32 mm şişe taşıma kolu |
||
Evcil hayvan su şişelerinin güvenli bir şekilde taşınması için tasarlanmış yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) plastik şişe sapı. Sıkı paket bağlantısı ve çıplak elle taşıma kolaylığı için halka halka geçmeli tasarım. RoHS standartlarına uygundur.
| Marka Adı | ULTRASEAL(TM) |
|---|---|
| Model Numarası | US-HDF28X33 |
| Malzeme | HDPE |
| Çekme Dayanımı | >29.4 N (3.0 KG) |
| Genel Boyut | 14.8*3.8*0.48 cm |
| Ortalama Ağırlık | 2.5 g/adet |
| Geçebilecek Çap | 28-32 mm |
| Uygulama | İki Şişe Tutucu |
| Özelleştirme | Kabul Edilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1000-10000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
Plastik Sap US-HDF28X33 Paketleme: 25 adet/paket, 200 paket/karton, 5000 adet/karton. Karton boyutu: 64×46×38 cm. Brüt ağırlık: 13.8 kg. Net ağırlık: 12.5 kg.
2021 yılında kurulmuş, Zhejiang, Çin merkezli. Güneydoğu Asya (%20), Kuzey Amerika (%20), Kuzey Avrupa (%15), Güney Amerika (%10), Orta Doğu (%10), Yurtiçi Pazar (%10), Afrika (%10) ve Okyanusya (%5) dahil olmak üzere küresel pazarlara hizmet veriyoruz.
Seri üretim öncesi üretim öncesi numune alma ve sevkiyat öncesi son muayene, tutarlı kalite standartları sağlar.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları ve void etiketleri.
Hızlı yanıt süreleri ve kapsamlı satış sonrası hizmetlerle güvenlik ürünlerinin üretiminde, özelleştirilmesinde ve tedarikinde uzmanlaşma.
Teslimat Koşulları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat. Ödeme Yöntemleri: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union. Diller: İngilizce, Çince.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan Bölgesi'nde yer almaktadır. Şirket, lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrileri için konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, void etiketleri, naylon kablo bağları, şişe sapları ve aksesuarları dahil olmak üzere çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284