|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >29,4 N (3,0 KG) | Genel boyut: | 14,8*4,86*0,88 cm |
| Ortalama Ağırlık: | 3.262 gr/adet | Çap Geçişine İzin Ver: | 36-41mm |
| Başvuru: | İki Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Mevcut |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Beyaz | Adedi: | 10000 PCS |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | HDPE Plastik Şişe Tutamakları,29.4N Plastik şişe sapları,38mm Çaplı Şişe Taşıma Tutamağı |
||
Plastik şişe sapı, RoHs standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılan basit bir araçtır.ve sapık el ile taşımak için yeterince sıkı paketi sağlamak için halka halinde halkalar kilitli tasarlanmıştır.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Malzeme | HDPE Plastik |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-HDT36X42 |
| Çekim Gücü | >29.4 N (3.0 KG) |
| Toplam Boyut | 15×4,9×0,9 cm |
| Ortalama Ağırlık | 3.262 g / pc |
| Çaprazlık | 36-42 mm |
| Uygulama | İki şişe taşı. |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Beyaz |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Karton başına 7150 adet. Karton boyutu: 65x46x50 cm. GW: 24.10 KG. NW: 22.70 KG.
İçecek taşımak, içecek bağlayıcı promosyon, su vb.
1 paket, 2 paket, 3 paket, 4 paket, 6 paket ve 8 paket plastik şişe kolu seçenekleri sunuyoruz, bunlar şişe boyun çapı 28mm, 30mm, 38mm için geçerlidir.Kullanıcı renkleri Pantone kodunu destekler, MOQ renk başına 10.000pcs. Barkod gerekli olduğunda termal kağıt basılı ve etiketlenebilir. Düz şişe kolu klipleri de logo ile ipek ekran basılı olabilir.veya 50 adet/topuş, veya toplu paketler.
Lütfen şişe boyunuzun en fazla çapını ve en az çapını ve şişe çapını ölçün, böylece paket çözümlerinize uygun sapı kontrol edip eşleştirebiliriz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021'den itibaren, Yerel Pazara satış yapıyoruz ((37.00%), Kuzey Amerika ((22.00%), Orta Doğu ((16.00%), Afrika ((10.00%), Güneydoğu Asya ((7.00%), Güney Amerika ((2.00%), Doğu Asya ((1.00%), Batı Avrupa ((1.00%), Güney Avrupa ((1.00%), Orta Amerika ((1.00%), Kuzey Avrupa ((1.00%), Doğu Avrupa ((1.00%), Güney Asya ((0.00%), Okyanusya ((0.00%).Ofisimizde toplam 1-4 kişi var..
Her zaman seri üretimden önce bir ön üretim örneği; her zaman nakliye öncesi nihai denetim;
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat; Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Kabul edilen ödeme türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal,Western UnionKonuşulan dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284