|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 137*123*6,3 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 6,98 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 27-34mm |
| Başvuru: | 4 Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | 4'lü Paket Şişe Taşıma Sapı,Özelleştirme Şişe Taşıma Sapı |
||
Plastik şişe sapı, RoHs standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılan basit bir araçtır.ve sapık el ile taşımak için yeterince sıkı paketi sağlamak için halka halinde halkalar kilitli tasarlanmıştır1 paket, 2 paket, 3 paket, 4 paket, 6 paket ve 8 paket plastik şişe kolu seçeneklerimiz var.Kullanıcı renkleri Pantone kodunu destekler, MOQ renk başına 10.000pcs; Barkod gerekli olursa termal kağıt basılı ve etiketlenebilir. Düz şişe kolu klipleri de logo ile ipek ekran basılı olabilir.veya 50 adet/topuşLütfen şişe boyunuzun en fazla çapını ve en az çapını ve şişe çapını ölçün, böylece paket çözümlerinize uygun sapıları kontrol edip eşleştirebiliriz.
| Ürün Adı | 33-38mm Su Yağı Şişeleri Sahibi Klip Plastik 4 Paket Şişe Talipleri Taşıyıcı |
| Malzeme | HDPE |
| Çekim Gücü | > 98 N (10,0 KG) |
| Boyut | 137*123*6,3 mm |
| Ortalama Ağırlık | 6.98 g / pc |
| Uygulama şişesi çapı | 27-34 mm |
| Asgari Sipariş miktarı | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
İçecek taşımak, içecek bağlayıcı promosyon, su vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284