|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 137*123*6,3 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 6.98 g / pc | De diameter van de fles: | 27-34 mm |
| Sollicitatie: | 4 Flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Elke haven van China |
| Markeren: | 4 Pakket Flesdrager Handle,Aanpassing van de flesdrager |
||
Plastic fles handvat is een eenvoudig gereedschap gemaakt van HDPE plastic materiaal dat voldoet aan de RoHs standaard,en het handvat mond is ontworpen met ringvormige lussen sluiting zorgen voor het pakket strak genoeg om te dragen met de blote handWe hebben 1 verpakking, 2 verpakkingen, 3 verpakkingen, 4 verpakkingen, 6 verpakkingen en 8 verpakkingen plastic fles handvat keuzes, die van toepassing zijn op fles nek diameter 28mm,30mm,38mm.Kleuren ondersteunen Pantone code om aan te passen, MOQ 10.000pcs per kleur; Barcode kan thermisch papier worden afgedrukt en geëtiketteerd indien nodig.of 50 stuks per pakket, of bulkverpakking in een doos. Meet uw fleshals max.diameter en min.diameter evenals de flesdiameter zodat wij de geschikte handvat voor uw verpakkingsoplossingen kunnen controleren en matchen.
| Productnaam | 33-38 mm water-olieflessholder Clip Plastic 4 Pack Flessholders Drager |
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Grootte | 137*123*6,3 mm |
| Gemiddeld gewicht | 6.98 g / pc |
| Applicatieflesdiameter | 27-34 mm |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Draagbare dranken, promotionele dranken, water, enz.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284