|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 88,2 N (9,0 KG) | Totale maat: | 142*120*6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 4.67 g / pc | De diameter van de fles: | 28-33 mm |
| Sollicitatie: | Drie flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | RoHs Plastic Bottle Handles,33mm Plastic Bottle Handles |
||
Plastic fles handvat is een eenvoudig hulpmiddel gemaakt van HDPE-kunststof dat voldoet aan de RoHs-standaard, en de mond van het handvat is ontworpen met ringvormige lussen die ervoor zorgen dat de verpakking stevig genoeg is om met de blote hand te dragen.
| Modelnummer | US-HTF28X34 |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | >88,2 N (9,0 KG) |
| Totale afmetingen | 142*120*6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4,67 g / stuk |
| Toepasselijke flesdiameter | 28-33 mm |
| Toepassing | Drie flessen dragen |
| Maatwerk | Accepteerbaar |
| Kleur | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Standaard verpakking: 25 stuks/bundel, 50 stuks/bundel, of bulk kartonnen verpakking. Standaard levering: 5000 stuks per doos. Neem contact met ons op voor aangepaste verpakkingsvereisten.
Meet alstublieft de maximale en minimale diameter van uw flessenhals, evenals de flesdiameter, zodat we geschikte handvatten kunnen controleren en matchen voor uw verpakkingsoplossingen.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf biedt met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wie zijn wij?
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, gestart in 2021, verkopen aan Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%), Oceanië (5,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Altijd een pre-productiesample vóór massaproductie; Altijd eindinspectie vóór verzending;
Wat kunt u bij ons kopen?
Veiligheidszegels, containerzegels, fleshandvatten, nylon kabelbinders, void stickers
Waarom zou u bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Welke diensten kunnen wij leveren?
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering;
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Geaccepteerde betalingstypes: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union;
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284