|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >88,2 N (9,0 KG) | Genel boyut: | 142*120*6,0mm |
| Ortalama Ağırlık: | 4,67 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 28-33mm |
| Başvuru: | Üç Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | RoHs Plastik şişe sapları,33 mm plastik şişe sapları |
||
Plastik şişe sapı, RoHs standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir alettir ve sap ağzı, çıplak elle taşımak için yeterince sıkı bir şekilde paketlenmesini sağlayan halka şeklinde halkalarla tasarlanmıştır.
| Model Numarası | US-HTF28X34 |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Çekme Dayanımı | >88.2 N (9.0 KG) |
| Genel Boyut | 142*120*6.0 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.67 g / adet |
| Uygulama şişe çapı | 28-33 mm |
| Uygulama | Üç Şişe Taşıma |
| Özelleştirme | Kabul Edilebilir |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz |
| MOQ | 5000 adet |
| HS Kodu | 3926909090 |
Standart paketleme: 25 adet/demet, 50 adet/demet veya toplu karton ambalaj. Standart teslimat: karton başına 5000 adet. Özelleştirilmiş paketleme gereksinimleri için bizimle iletişime geçin.
Lütfen şişe boynunuzun maksimum ve minimum çapını ve şişe çapını ölçün, böylece paketleme çözümleriniz için uygun sapı kontrol edip eşleştirebiliriz.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner contaları, plastik contalar, sayaç contaları, geçersiz etiketler, naylon kablo bağı, şişe sapları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mührü koruma ürünleri sağlamaktadır. Bunlar lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj sektörlerinde uygulanmaktadır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçekçilik anlamına gelir!
Biz kimiz?
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri faaliyetteyiz, Güneydoğu Asya'ya (%20.00), Kuzey Amerika'ya (%20.00), Kuzey Avrupa'ya (%15.00), Güney Amerika'ya (%10.00), Orta Doğu'ya (%10.00), İç Pazar'a (%10.00), Afrika'ya (%10.00), Okyanusya'ya (%5.00) satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Her zaman seri üretim öncesi numune; Her zaman sevkiyat öncesi son kontrol;
Bizden ne satın alabilirsiniz?
Güvenlik contaları, konteyner contası, şişe sapları, naylon kablo bağı, geçersiz etiketler
Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Konteyner cıvata contası, kablo contası, plastik conta, sayaç contaları, naylon kablo bağları, şişe sapları, geçersiz etiketler gibi güvenlik contaları üretme, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz, müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı tepki ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Ne gibi hizmetler sunabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union;
Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284