|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 88,2 N (9,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 142*120*6,0 mm |
| Μέσο Βάρος: | 40,67 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 28 έως 33 mm |
| Εφαρμογή: | Πάρτε τρία μπουκάλια. | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | RoHs Plastic Bottle Handles,33mm Plastic Bottle Handles |
||
Η λαβή πλαστικού μπουκαλιού είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από υλικό πλαστικού HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs, και το στόμιο της λαβής είναι σχεδιασμένο με κυκλικές θηλιές που εξασφαλίζουν ότι η συσκευασία είναι αρκετά σφιχτή για να μεταφερθεί με γυμνό χέρι.
| Αριθμός μοντέλου | US-HTF28X34 |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >88,2 N (9,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 142*120*6,0 mm |
| Μέσο βάρος | 4,67 g / τεμ. |
| Διάμετρος μπουκαλιού εφαρμογής | 28-33 mm |
| Εφαρμογή | Μεταφορά τριών μπουκαλιών |
| Προσαρμογή | Αποδεκτή |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπλε, Κίτρινο, Πορτοκαλί, Λευκό |
| MOQ | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Τυπική συσκευασία: 25 τεμ./δέσμη, 50 τεμ./δέσμη ή χύμα συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο. Τυπική παράδοση: 5000 τεμ. ανά χαρτοκιβώτιο. Επικοινωνήστε μαζί μας για προσαρμοσμένες απαιτήσεις συσκευασίας.
Παρακαλούμε μετρήστε τη μέγιστη και την ελάχιστη διάμετρο του λαιμού του μπουκαλιού σας, καθώς και τη διάμετρο του μπουκαλιού, ώστε να μπορούμε να ελέγξουμε και να αντιστοιχίσουμε την κατάλληλη λαβή για τις λύσεις συσκευασίας σας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη προστασίας ασφαλείας μιας χρήσης, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων πλοίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Ποιοι είμαστε;
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλούμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20,00%), Βόρεια Αμερική (20,00%), Βόρεια Ευρώπη (15,00%), Νότια Αμερική (10,00%), Μέση Ανατολή (10,00%), Εγχώρια Αγορά (10,00%), Αφρική (10,00%), Ωκεανία (5,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδα εμπορευματοκιβωτίου, λαβές μπουκαλιών, δεσμός καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλονιού εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery;
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union;
Ομιλούμενες γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284