|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 137*123*6,3 mm |
| Μέσο Βάρος: | 60,98 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 27-34 mm |
| Εφαρμογή: | 4 Μπουκάλια | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | 4 Κρατητήριο Φιαλιδίου,Προσαρμογή χειριστή μεταφοράς μπουκαλιού |
||
Η πλαστική λαβή μπουκαλιών είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από υλικό πλαστικού HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs, και το στόμιο της λαβής είναι σχεδιασμένο με κυκλικές θηλιές που ασφαλίζουν τη συσκευασία αρκετά σφιχτά για να μεταφερθεί με γυμνό χέρι. Διαθέτουμε επιλογές πλαστικών λαβών μπουκαλιών σε συσκευασίες 1, 2, 3, 4, 6 και 8 τεμαχίων, οι οποίες εφαρμόζονται για διάμετρο λαιμού μπουκαλιού 28mm, 30mm, 38mm. Τα χρώματα των λαβών υποστηρίζουν κωδικό Pantone για προσαρμογή, με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 10.000 τεμάχια ανά χρώμα. Ο γραμμικός κώδικας μπορεί να εκτυπωθεί σε θερμικό χαρτί και να επικολληθεί εάν χρειάζεται. Τα επίπεδα κλιπ λαβής μπουκαλιών μπορούν επίσης να εκτυπωθούν με μεταξοτυπία με λογότυπο. Η συσκευασία της λαβής είναι 25 τεμάχια/δέσμη, ή 50 τεμάχια/δέσμη, ή χύμα συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο. Παρακαλούμε μετρήστε τη μέγιστη και την ελάχιστη διάμετρο του λαιμού του μπουκαλιού σας, καθώς και τη διάμετρο του μπουκαλιού, ώστε να μπορούμε να ελέγξουμε και να αντιστοιχίσουμε την κατάλληλη λαβή για τις λύσεις συσκευασίας σας.
| Τίτλος Προϊόντος | Κλιπ Στήριξης Μπουκαλιών Νερού/Λαδιού 33-38mm, Πλαστικό, Συσκευασία 4 Τεμαχίων, Φορέας Λαβών |
| Υλικό | HDPE |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | > 98 N (10.0 KG) |
| Μέγεθος | 137*123*6.3 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 6.98 g / τεμ. |
| Διάμετρος Μπουκαλιού Εφαρμογής | 27-34 mm |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 5000 τεμ. |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Μεταφορά ποτών, προώθηση δεμάτων ποτών, νερό κ.λπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284