|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Plastik, HDPE | używać: | Butelka |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | > 98 N (10,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 137*123*6,3mm |
| Średnia waga: | 6,98 g/szt | Średnica butelki aplikacyjnej: | 27-34 mm |
| Aplikacja: | 4 butelki do noszenia | Personalizacja: | Do przyjęcia |
| Kolor: | Czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Dowolny port w Chinach |
| Podkreślić: | 4-pak uchwyt do przenoszenia butelek,Uchwyt do przenoszenia butelek z możliwością personalizacji |
||
Plastikowy uchwyt na butelki to proste narzędzie wykonane z tworzywa HDPE, zgodne ze standardem RoHs. Otwór uchwytu jest zaprojektowany z pierścieniowymi zapięciami, które zapewniają wystarczająco mocne opakowanie do przenoszenia go gołą ręką. Oferujemy uchwyty na butelki w zestawach 1, 2, 3, 4, 6 i 8 sztuk, które pasują do szyjek butelek o średnicy 28 mm, 30 mm, 38 mm. Kolory uchwytów można dostosować za pomocą kodu Pantone, minimalne zamówienie 10 000 sztuk na kolor; kod kreskowy może być wydrukowany na papierze termicznym i naklejony w razie potrzeby. Płaskie klipsy na uchwyty butelek mogą być również zadrukowane logo metodą sitodruku. Opakowanie uchwytu to 25 sztuk/wiązka, 50 sztuk/wiązka lub opakowanie zbiorcze w kartonie. Proszę zmierzyć maksymalną i minimalną średnicę szyjki butelki, a także średnicę butelki, abyśmy mogli sprawdzić i dopasować odpowiedni uchwyt do Państwa rozwiązań opakowaniowych.
| Tytuł produktu | Uchwyt na butelki z wodą i olejem 33-38 mm, plastikowy, zestaw 4 sztuk |
| Materiał | HDPE |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 98 N (10,0 KG) |
| Rozmiar | 137*123*6,3 mm |
| Średnia waga | 6,98 g / szt. |
| Średnica butelki do zastosowania | 27-34 mm |
| Minimalna ilość zamówienia | 5000 szt. |
| Kod HS | 3926909090 |
Przenoszenie napojów, promocja wiązania napojów, woda itp.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284