|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 29,4 N (3,0 KG) | Totale maat: | 8.5*7,6*5,6 cm |
| Gemiddeld gewicht: | Gemiddeld gewicht | Diameter doorlaat: | 27-34 mm |
| Sollicitatie: | Een flesje dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Aanpasbaar | MOQ: | 1000-10000 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Aanpasbaar handvat voor waterfles,34 mm plastic handvat voor waterfles,>29 |
||
Plastic flessenhandgreep gemaakt van HDPE-materiaal dat voldoet aan de RoHS-normen. Voorzien van ringvormige lussen met gespontwerp voor veilig dragen van frisdrank-, water-, melk- en sapflessen.
| Merknaam | ULTRASEAL(TM) |
|---|---|
| Modelnummer | US-HM26X35 |
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | >29,4 N (3,0 KG) |
| Totale afmeting | 8,5*7,6*5,6 cm |
| Toegestane diameter | 27-34 mm |
| Toepassing | Dragen van één fles |
| Maatwerk | Accepteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| MOQ | 1000-10000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Pakket: 500 stuks/bundel, 10000 stuks/doos
Afmetingen doos: 62*50*50 cm
GW: 21,8 KG
NW: 10,4 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten, waaronder containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires voor de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën.
Gevestigd in Zhejiang, China, opgericht in 2021. Wij bedienen Zuidoost-Azië (20%), Noord-Amerika (20%), Noord-Europa (15%), Zuid-Amerika (10%), Midden-Oosten (10%), Binnenlandse Markt (10%), Afrika (10%) en Oceanië (5%).
Beveiligingszegels, containerzegels, plastic flessenhandgrepen, nylon kabelbinders, void stickers
Wij zijn gespecialiseerd in de productie, aanpassing en levering van beveiligingszegels met snelle reactietijden en uitgebreide after-sales services.
Leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284