|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26.8*18,8*11 mm | Υλικό: | Ζήνκος, καλωδιωμένο σύρμα από χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 2,74 KN (280 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 24*18 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι πρωταρχικής σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, ατσάλι A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβικά σώματα κλειδαριού με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή στενή εγκατάσταση.
Το μη προδιαμορφωμένο καλώδιο από γαλβανισμένο χάλυβα είναι η τυποποιημένη εφαρμογή.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίων άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν την ταυτοποίηση εταιρείας εκτύπωσης λέιζερ, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, κωδικούς γραμμών και QR κωδικούς.
Τα τυποποιημένα χρώματα είναι το κόκκινο, το κίτρινο, το μπλε, το πράσινο, το πορτοκαλί και το μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 26.8 × 18,8 × 11 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Ζύκλιο, καλωδιωμένο σύρμα από χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 2,74 KN (280 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.5 mm |
| Ετικέτες | 24 × 18 mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Λογιστικά εμπορευματοκιβώτια, δεξαμενόπλοια, φορτηγά φορτηγών, βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου και συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284