|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26,8*14,5*12,4 mm | Tworzywo: | Żelazo 45, ABS, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,79 KN (284,69 KG) | Średnica kabla: | 1,80 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*7mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Plastikowa plomba kablowa ABS,Plastikowa plomba kablowa z zabezpieczeniem przed manipulacją |
||
Plomby kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia kabli.
Są przeznaczone do zastosowań wysokiego ryzyka i wysokiej niezawodności
Tam, gdzie kontrola wilgoci, kurzu, wibracji i narażenia chemicznego jest kluczowa.
Wiele materiałów obejmuje tworzywo ABS, stal A3, stop aluminium i pleciony kabel stalowy.
Konstrukcja obejmuje sześciokątne lub prostopadłościenne korpusy zamków z ocynkowanym kablem stalowym do bezpiecznego montażu z dociskiem.
Standardową implementacją jest nieformowany ocynkowany kabel stalowy.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Średnica kabla powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10 kN. Standardowa długość odsłoniętego kabla wynosi 30 cm.
Opcje dostosowywania obejmują drukowanie laserowe identyfikacji firmy, logo, numerów seryjnych, kodów kreskowych i kodów QR.
Standardowe kolory obejmują czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do wydrukowania, abyśmy mogli przygotować podgląd układu.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 26,8 × 14,5 × 12,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC181A |
| Materiał | Żelazo 45, ABS, drut stalowy ocynkowany |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 2,79 kN (284,69 kg) |
| Średnica kabla | 1,80 mm |
| Obszar znakowania | 26 × 7 mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dociskiem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Jednorazowa plomba kablowa z mechanizmem dociskowym 1,8 mm, sześciokątna, zabezpieczająca (długość odsłoniętego drutu 30 cm)
Opakowanie:100 szt./worek, 1000 szt./karton
Rozmiar kartonu:32 × 28 × 21 cm
Waga brutto:16,60 kg
Waga netto:14,92 kg
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, opakowania cateringowe, pudełka, torby z zamkiem błyskawicznym, odzież i inne.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach. Firma dostarcza głównie różnorodne jednorazowe produkty zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w branży logistycznej, kontenerowej, lotniczej, bankowej, transportu ropy i gazu, odzieżowej i opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniezawodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Mamy siedzibę w Zhejiang, Chiny, od 2021 roku. Sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%), Azję Wschodnią (1,00%), Europę Zachodnią (1,00%), Europę Południową (1,00%), Amerykę Środkową (1,00%), Europę Północną (1,00%), Europę Wschodnią (1,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 1-4 osób.
Plomby zabezpieczające, uchwyty do butelek plastikowych, opaski kablowe nylonowe
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu plomb zabezpieczających, takich jak plomby kontenerowe, plomby kablowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek, naklejki void, z szybką reakcją, aby sprostać potrzebom klienta i obsługą posprzedażową.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki:Angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284