|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 260,8*14,5*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.79 KN (284,69 ΚΛ) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,80 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*7 χιλ. | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα καλωδίου από πλαστικό ABS,Σφραγίδα καλωδίου από πλαστικό που δεν μπορεί να παραποιηθεί |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου καλωδίων.
Έχουν σχεδιαστεί για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι υψίστης σημασίας.
Περιλαμβάνονται πολλαπλά υλικά όπως πλαστικό ABS, χάλυβας A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση με σφίξιμο.
Το μη προδιαμορφωμένο γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30 cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπων, σειριακών αριθμών, γραμμικών κωδίκων και κωδίκων QR.
Τα τυπικά χρώματα περιλαμβάνουν κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26,8 × 14,5 × 12,4 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC181A |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο ατσάλινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2,79 KN (284,69 KG) |
| Διάμετρος Καλωδίου | 1,80 mm |
| Περιοχή Σήμανσης | 26 × 7 mm |
| Εκτεθειμένο Μήκος Καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος Σφιξίματος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Μίας χρήσης Σφραγίδα Καλωδίου Πλαστική Εξαγωνική Ασφαλείας 1,8mm (εκτεθειμένο μήκος καλωδίου 30cm)
Συσκευασία: 100 τεμ/σακούλα, 1000 τεμ/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 32 × 28 × 21 cm
Μεικτό Βάρος: 16,60 KG
Καθαρό Βάρος: 14,92 KG
Μεταφορές, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και άλλα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη ασφαλείας μιας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Jizhen σημαίνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Πουλάμε στην Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες Ασφαλείας, Λαβές Πλαστικών Μπουκαλιών, Δεσίματα Καλωδίων από Νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Γλώσσες Ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284