|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 24*14,6*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 1,96 KN (200 KG) | Średnica kabla: | 1,5 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 24*14,6 mm | Odsłonięta długość kabla: | 150 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
Plomby kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia do kabli.
Są one przeznaczone do zastosowań wysokiego ryzyka i wysokiej niezawodności.
w przypadku gdy kontrola wilgoci, pyłu, wibracji i narażenia chemicznego jest najważniejsza.
Wielokrotny materiał obejmuje plastikowy ABS, stal A3, stop aluminium i zwinięty kabel stalowy.
Konstrukcja zawiera sześciokątne lub sześciokątne zamki z ocynkowanym kable stalowym dla bezpiecznej instalacji.
Wykonanie standardowe obejmuje nieprzeformulowane galwanizowane kable stalowe.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Przewody o średnicy powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10KN. Standardowa długość wystawionego kabla wynosi 30 cm.
Opcje dostosowywania obsługują identyfikację firmy druku laserowego, logo, numery seryjne, kody kreskowe i kody QR.
Standardowe kolory to czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu, kolorze, logo lub tekście do drukowania, abyśmy mogli wykonać zapoznanie z układem do odniesienia.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj produktu | 1.5 mm średnica drutu mini wyciągać ciasny kabel uszczelnienie dla logistyki |
| Materiał | Zestaw aluminium, drut stalowy ocynkowany |
| Wielkość zamka | 24 * 14,6 * 6 mm |
| Średnica kabla | 10,5 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 1.96 KN (200 KG) |
| Długość kabla | 150 mm (domyślna długość ekspozycji) |
| Mechanizm | Wciągnij mechanizm ścisłej uszczelniania |
| Wybór koloru | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Drukowanie na zamówienie | Logo, numer seryjny, kod kreskowy przez laser |
Idealne do zabezpieczania kontenerów logistycznych, czołgów, ciężarówek i różnych zastosowań opakowaniowych w przemyśle transportowym i logistycznym.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284