|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 24*14,6*6 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1.96 KN (200 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 24*14,6 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 150 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίου παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου των καλωδίων.
Αυτές είναι σχεδιασμένες για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της χημικής έκθεσης είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβας A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση τύπου pull-tight.
Το μη προδιαμορφωμένο γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1.0mm έως 5.0mm.
Καλώδιο διαμέτρου άνω των 3.5mm με αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Το τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπων, σειριακών αριθμών, γραμμικών κωδίκων και κωδίκων QR.
Τα τυπικά χρώματα περιλαμβάνουν κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Μίνι Σφραγίδα Καλωδίου Τύπου Pull Tight με Καλώδιο Διαμέτρου 1.5mm για Logistics |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου, γαλβανισμένο ατσάλινο σύρμα |
| Μέγεθος Κλειδώματος | 24 * 14.6 * 6 mm |
| Διάμετρος Καλωδίου | 1.5 mm |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | 1.96 KN (200 KG) |
| Μήκος Καλωδίου | 150 mm (προεπιλεγμένο εκτεθειμένο μήκος) |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός σφράγισης τύπου pull tight |
| Επιλογές Χρωμάτων | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Προσαρμοσμένη Εκτύπωση | Λογότυπο, σειριακός αριθμός, γραμμικός κώδικας με λέιζερ |
Ιδανικό για την ασφάλιση εμπορευματοκιβωτίων logistics, δεξαμενόπλοιων, φορτηγών και διαφόρων εφαρμογών συσκευασίας στον κλάδο των μεταφορών και της εφοδιαστικής αλυσίδας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284