|
Productdetails:
|
| Maat: | 26 × 26 × 8,5 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.74 KN (279,59 kg) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26 × 26 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
Kabelzegels bieden mechanische integriteit en veiligheid bij kabelingangen.
Deze zijn ontworpen voor toepassingen met een hoog risico en hoge betrouwbaarheid
waar controle op vocht, stof, trillingen en blootstelling aan chemicaliën van het grootste belang is.
Meerdere materialen zijn onder meer ABS-kunststof, A3-staal, aluminiumlegering en gevlochten staalkabel.
Het ontwerp omvat zeskantige of kubusvormige slotlichamen met gegalvaniseerde staalkabel voor een veilige, strakke installatie.
Niet-voorgevormde gegalvaniseerde staalkabel is de standaardimplementatie.
Technische specificaties omvatten beschikbare kabeldiameters van 1,0 mm tot 5,0 mm.
Kabels met een diameter van meer dan 3,5 mm hebben een treksterkte groter dan 10 KN. De standaard blootgestelde kabellengte is 30 cm.
Maatwerkopties ondersteunen laserprintbedrijfsidentificatie, logo's, serienummers, barcodes en QR-codes.
Standaardkleuren zijn rood, geel, blauw, groen, oranje en zwart.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of te printen tekst weten, zodat we een lay-outvoorbeeld ter referentie kunnen maken.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26×26×8,5 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC182 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, Gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2,74 KN (279,59 KG) |
| Kabeldiameter | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied | 26×26 mm |
| Blootgestelde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Pull Tight Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stukken |
| HS-code | 8309900000 |
Pakketdetails: 100 stuks/zak, 1000 stuks/doos (blootliggende draad L:30cm)
Doosafmetingen: 33×26×22 cm
Brutogewicht: 17,30 KG
Nettogewicht: 15,90 KG
Ideaal voor logistiek, zeecontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding- en verpakkingsindustrieën.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn - dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. Onze belangrijkste markten zijn Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%) en Oceanië (5,00%). Ons kantoor heeft 1-4 medewerkers.
Veiligheidszegels, containerzegels, flessenhandgrepen, nylon kabelbinders, void stickers.
Wij zijn gespecialiseerd in de productie, aanpassing en levering van veiligheidszegels, waaronder containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en void stickers, met snelle reactietijden om aan de behoeften van de klant te voldoen en uitgebreide after-sales services.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284