|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*26*8,5 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.74 KN (279,59 kg) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*26 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίου παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβα A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση με τράβηγμα.
Το μη προ-διαμορφωμένο γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1.0mm έως 5.0mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3.5mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, γραμμικούς κώδικες και κώδικες QR.
Το τυπικό χρώμα περιλαμβάνει κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26×26×8.5 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC182 |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου, Γαλβανισμένο Ατσάλινο Σύρμα |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | 2.74 KN (279.59 KG) |
| Διάμετρος Καλωδίου | 1.8 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 26×26 mm |
| Εκτεθειμένο Μήκος Καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος με Τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: 100τμχ/σακούλα, 1000τμχ/χαρτοκιβώτιο (εκτεθειμένο σύρμα Μ:30cm)
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 33×26×22 cm
Μεικτό Βάρος: 17.30 KG
Καθαρό Βάρος: 15.90 KG
Ιδανικό για logistics, εμπορευματοκιβώτια, αεροπορικά φορτία, τραπεζικές εργασίες, μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυματοποιία και βιομηχανίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultragenuine - αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βασιζόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν τη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%), την Εγχώρια Αγορά (10.00%), την Αφρική (10.00%) και την Ωκεανία (5.00%). Το γραφείο μας απασχολεί 1-4 άτομα.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void.
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεματικών καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και αυτοκόλλητων void με γρήγορους χρόνους απόκρισης για την κάλυψη των αναγκών των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Γλώσσες Ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284