|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*26*9 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 3.96 KN (404,1KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*26 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων 26*26mm,Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων εκτυπωμένων με λέιζερ |
||
Οι σφραγίδες καλωδίου παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της χημικής έκθεσης είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβα A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο χαλύβδινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση με σφίξιμο.
Το μη προδιαμορφωμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπων, σειριακών αριθμών, γραμμωτών κωδίκων και κωδίκων QR.
Τα τυπικά χρώματα περιλαμβάνουν κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26×26×9 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC252 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 4,41 KN (450KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2,5 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26×26 mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Συσκευασία:100 τεμ/σακούλα, 1000 τεμ/χαρτοκιβώτιο (εκτεθειμένο μήκος καλωδίου 30 cm)
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου:36×30×23 cm
Μεικτό βάρος:23,50 KG
Καθαρό βάρος:22,72 KG
Ιδανικό για βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη ασφαλείας σφράγισης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που ακολουθούμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284