|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 27,0*24,5*20,5 mm | Tworzywo: | PC+ABS/ABS |
|---|---|---|---|
| Nieruchomość: | Orientacyjna pieczęć bezpieczeństwa | Funkcja: | Skręcanie mocno |
| Średnia waga: | 2,22 / 2,13 g / szt | Dopasowana średnica drutu: | < 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 27*9,5 mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Wykręcenie szczelnie zamykające uszczelki liczników elektrycznych,uszczelki z włókien sztucznych do liczników |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym do liczników użyteczności publicznej (np. elektryczności, wody, gazu) i urządzeń przemysłowych,o pojemności nieprzekraczającej 50 W,Ta innowacyjna konstrukcja zapewnia zabezpieczenie przed naruszeniami, długotrwałość i płynną integrację z infrastrukturą inteligentnych pomiarów.
Wykonane z przezroczystego PC lub ABS, odporne na promieniowanie UV, ekstremalne temperatury i korozję chemiczną.i liczników gazu w mieszkaniu, handlowych i przemysłowych.
Bez narzędzi. Zaprojektowana szczelnie do skręcenia lub kotwicz prasy umożliwia szybką instalację.Wspieramy twist orzech z różnych kolorów dostosowania jak czerwonyDrut uszczelniający ze stali ocynkowanej lub SS 304 z powłoką PVC, jeden koniec drutu może być wstępnie zainstalowany.
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 27.0*24,5*20,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-TMS02 |
| Materiał | PC+ABS / ABS |
| Nieruchomości | Środkowa pieczęć bezpieczeństwa |
| Cechy | Skręcanie mocno |
| Średnia waga | 20,22 / 2,13 g / pc |
| Prężnica drutu dopasowana | < 1,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 27*9,5 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo towarów, zapewnione zostaną profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Miernik wody, elektryczny, gazowy i wszelkie inne urządzenia pomiarowe itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, rozpoczynamy od 2021 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%),Azja Wschodnia (1).00%), Europa Zachodnia (1.00%), Europa Południowa (1.00%), Ameryka Środkowa (1.00%), Europa Północna (1.00%), Europa Wschodnia (1.00%).
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Język: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284