|
Productdetails:
|
| Maat: | 27.0*24,5*20,5 mm | Materiaal: | PC+ABS / ABS |
|---|---|---|---|
| Eigendom: | Indicatief veiligheidszegel | functie: | Snel draaien |
| Gemiddeld gewicht: | 20,22 / 2,13 g / pc | Met elkaar te matchen draaddiameter: | < 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 27*9,5 mm | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje, enz. |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Vergrendeling van de elektrische meters,metalen afdichtingen van kunststofdraad |
||
De Plastic Meterzegel is een indicatieve veiligheidsafsluitoplossing ontworpen voor energiemeters (bijv. elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur, met een draai-vast sluitmechanisme en een anker-gebaseerd retentiesysteem. Dit innovatieve ontwerp zorgt voor manipulatie-bestendige bescherming, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in slimme meetinfrastructuur.
Gemaakt van transparant PC of ABS, biedt weerstand tegen UV-straling, extreme temperaturen en chemische corrosie. Sommige ook gemaakt met lood, beveiligen elektriciteits-, water- en gasmeters in residentiële, commerciële en industriële omgevingen.
Geen gereedschap nodig. Draai-vast of anker-druk ontwerp maakt snelle installatie mogelijk. De zegel tag kan lasergeprint worden met bedrijfsnaam, logo, serienummer, barcode of QR-code. We ondersteunen de draainut met diverse kleuraanpassingen zoals Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart, Wit, Oranje, Paars. Afsluitdraad verzinkt staal of SS 304 met PVC-coating, één uiteinde van de draad kan vooraf worden geïnstalleerd.
| Item | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 27.0*24.5*20.5 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-TMS02 |
| Materiaal | PC+ABS / ABS |
| Eigenschap | Indicatieve Veiligheidszegel |
| Functie | Draaiend Vast |
| Gemiddeld Gewicht | 2.22 / 2.13 g / stuk |
| Te matchen Draaddiameter | < 1.8 mm |
| Markeerbaar Gebied | 27*9.5 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, etc. |
| Laser | |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te waarborgen, worden professionele, milieuvriendelijke, gemakkelijke en efficiënte verpakkingsdiensten geleverd.
Watermeter, elektriciteitsmeter, gasmeter en andere meetapparatuur, etc.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan district, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare veiligheidszegelproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, scheepscontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, gestart in 2021, verkopen aan de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%), Oost-Azië (1.00%), West-Europa (1.00%), Zuid-Europa (1.00%), Centraal-Amerika (1.00%), Noord-Europa (1.00%), Oost-Europa (1.00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Veiligheidszegels, Plastic Fleshandvatten, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals container boutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten, void stickers met snelle reactie om aan de behoeften van de klant te voldoen en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde Leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Levering
Geaccepteerde Betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerde Betaalmethoden: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken Talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284