|
Productdetails:
|
| Maat: | 45.5*25.5*18.5 mm | Materiaal: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Eigendom: | Indicatief veiligheidszegel | functie: | Snel draaien |
| Gemiddeld gewicht: | 4.108 g/pc | Met elkaar te matchen draaddiameter: | < 2,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 22.5*12,5 mm | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje, enz. |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Op maat gemaakte elektrometers van kunststof,Twent tight elektrische meter afdichtingen |
||
Het plastic meterzegel is een indicatieve beveiligingssluitingsoplossing die is ontworpen voor elektriciteitsmeters (bijv. elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur.met een vergrendelingsmechanisme en een anker-gebaseerd vasthoudingssysteemDit innovatieve ontwerp zorgt voor manipulatievrije bescherming, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in de slimme meetinfrastructuur.
Gemaakt van transparant PC of ABS, bestand tegen UV-straling, extreme temperaturen en chemische corrosie.en gasmeters in woningen, commerciële en industriële instellingen.
De zegelplaat kan met laser worden afgedrukt met bedrijfsnaam, logo, serienummer, streepjescode of QR-code.We ondersteunen de twist noot met verschillende kleuren aanpassing zoals roodAfdichtingsdraad gegalvaniseerd staal of SS 304 met PVC-coating, één uiteinde van de draad kan vooraf worden geïnstalleerd.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 45.5*25.5*18.5 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-TMS01A |
| Materiaal | PC, ABS |
| Niveau | Indicatief veiligheidszegel |
| Gemiddeld gewicht | 4.108 g/pc zonder draad |
| Markeergebied | 22.5*12,5 mm |
| Afdichtingsdraaddiameter | met een breedte van niet meer dan 2 mm |
| Laser | |
| Kenmerken | Bewijsbaar voor manipulatie |
| Mechanisme | Draad draaien strak |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Elektrische draad van roestvrij staal Beveiliging met elektrische draad
Verpakking: 100 stuks per zak, 2500 stuks per doos
Doosgrootte: 48*38*28 cm
GW: 11,06 kg, NW: 10,27 kg
Watermeter, elektriciteitsmeter, gasmeter en andere meetapparatuur, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%), Binnenlandse markt (10.00%).00%), Afrika (10,00%), Oceanië (5,00%). In totaal zijn er ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingsdichtingen, verzegelingen van containers, fleshandvaten, nylonkabelbanden, leegstaande stickers
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284