|
Productdetails:
|
| Maat: | 38.6*18.5*25.6 mm | Materiaal: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Eigendom: | Indicatief veiligheidszegel | functie: | Snel draaien |
| Gemiddeld gewicht: | 4.236 g / pc | Met elkaar te matchen draaddiameter: | < 1,80 mm |
| Markeerbaar gebied: | 22*16 mm | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje, enz. |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Gele Plastic Meterzegel,UV-bestendige Elektriciteitsmeterzegels,UV-bestendige Veiligheidszegel |
||
De Plastic Meter Verzegeling is een indicatieve beveiligingsoplossing ontworpen voor energiemeters (elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur. Beschikt over een twist-tight vergrendelingsmechanisme en een anker-gebaseerd retentiesysteem voor sabotagebestendige bescherming, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in slimme meetinfrastructuur.
Gemaakt van transparant PC of ABS met weerstand tegen UV-straling, extreme temperaturen en chemische corrosie. Geen gereedschap nodig voor installatie met twist-tight of anker druk ontwerp. De verzegelingshanger kan lasergeprint worden met bedrijfsnaam, logo, serienummer, barcode of QR-code.
Verkrijgbare twistmoer kleuren: Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart, Wit, Oranje, Paars. Verzegelingsdraad verkrijgbaar in verzinkt staal of SS 304 met PVC-coating, met vooraf geïnstalleerde draad optie.
| Item | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 38,6*18,5*25,6 mm |
| Plaats van Herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRASEAL(TM) |
| Modelnummer | US-TMS01B |
| Materiaal | PC, ABS |
| Niveau | Indicatieve beveiligingsverzegeling |
| Gemiddeld Gewicht | 4,236 g / stuk zonder draad |
| Markeerbaar Gebied | 22*16 mm |
| Diameter Verzegelingsdraad | Minder dan 1,8 mm |
| Laser | |
| Functie | Sabotagebestendig |
| Mechanisme | Draad Twist Strak |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
US-TMS01B Plastic ABS Rotor Twist Water Gas Meter Plastic Beveiligingsverzegeling
Watermeter, elektriciteitsmeter, gasmeter en alle andere meetapparatuur.
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, opgericht in 2021. Wij bedienen klanten in Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%) en Oceanië (5,00%). Ons kantoor heeft 1-4 personen.
Beveiligingsverzegelingen, containerverzegelingen, flessenhandvatten, nylon kabelbinders, void stickers
Wij zijn gespecialiseerd in de productie, aanpassing en levering van beveiligingsverzegelingen, waaronder containerboutverzegelingen, kabelverzegelingen, plastic verzegelingen, meterverzegelingen, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en void stickers. Wij bieden snelle reactie op klantbehoeften en uitgebreide after-sales services.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. werd opgericht in 2021 en is gevestigd in het Xiaoshan district, Hangzhou City, China. Het bedrijf is gespecialiseerd in het leveren van diverse wegwerpbare beveiligingsverzegelingsproducten, waaronder containerverzegelingen, plastic verzegelingen, meterverzegelingen, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires. Deze producten zijn van toepassing op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding- en verpakkingsindustrieën. "Jizhen" impliceert uiterste oprechtheid en uiterst oprechte service, wat de basis vormt van onze klantenservicefilosofie.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284